פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... לואי עלי יופיע בחתונה של אייל גולן?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו לואי עלי לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... לואי עלי יופיע בחתונה של אייל גולן?
   וואלה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לואי עלי במוזיאון הפופ אפ של אדידס (שוקה כהן)
   השמועה אומרת ש...(צילום: שוקה כהן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לבדוק כך שמדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   לואי עלי (יח"צ , אמיר מאירי)
   נכון או לא? (צילום: אמיר מאירי)

   אחרי שוואלה! סלבס סיפרה לכם שהחוזה עם הזמר היווני, ניקוס ורטיס, להופיע בחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג - עלה על שרטון, עכשיו נראה שהמשבצת הזו פנויה, כך שהשמועה על כך שבן טיפוחיו של הגולן - לואי עלי - לא איחרה לבוא. אז מה אתם אומרים, תהיה הופעה או שיסתפקו בשיר חופה?

   וואלה! סלבס רצתה להופיע בחתונה אבל הבמה לא מספיק חזקה.

   אייל גולן, לואי עלי (יח"צ , אמיר מאירי)
   הפתעות! (צילום: אמיר מאירי)