פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אקסים ידידותיים: רן דנקר ויהודה לוי יעבדו יחד?

   שניהם שחקנים מוכשרים, שניהם פועלים כבר שנים רבות בתעשיית הבידור ושניהם... ניהלו מערכות יחסים עם נינט טייב, כל אחד בתורו. אבל ייתכן שבקרוב, רן דנקר ויהודה לוי יככבו זה לצד זה בסדרה חדשה? וואלה! סלבס ברומאנס

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   שת"פ מפתיע. רן דנקר ויהודה לוי (אילוסטרציה)

   הזמן: שנת 2004, אז כוכבת שנולדה על המסך בשם נינט טייב מתחילה מערכת יחסים עם רן דנקר, שחקן צעיר ושאפתן שמככב לצדה בדרמה יומית. קפיצה קטנה ל-2006, מערכת היחסים עם דנקר מסתיימת ברעש וצלצולים, תוך כדי שאותה טייב, מתקרבת לשחקן ותיק ומוכר לא פחות, יהודה לוי, מה שהופך למערכת יחסים שמסעירה את ביצת הבידור הישראלית - עד לפרידה מתוקשרת לא פחות, שמונה שנים אחר כך.

   אבל אתם חיים כעת בשנת 2019, כך שלוי בכלל כבר נשוי למלכה שלו, בעוד שדנקר יצא מהארון כביסקסואל שמנהל מערכת יחסים עם גבר אחר, אבל אף אחד לא שוכח את המכנה המשותף הברור: שניהם האקסים של נינה. אז זהו, שייתכן שבקרוב לשני הגברברים המחוספסים יהיה מכנה משותף נוסף: סדרה חדשה שבה יופיעו האחד לצד האחר.

   רכלו על השת"פ האפשרי של יהודה ורן באינסטגרם

   יהודה לוי (רפי דלויה)
   מצד אחד המיתולוגי. יהודה לוי (צילום: רפי דלויה)
   רן דנקר (ניר פקין)
   מצד שני, אהבת הנעורים. בערך. רן דנקר (צילום: ניר פקין)

   לוואלה! סלבס נודע כי לוי ודנקר, כל אחד בנפרד, קיבלו לאחרונה הצעה מסקרנת להשתתף בדרמה טלוויזיונית חדשה, שתעסוק במה שקורה מאחורי הקלעים של עולם המסעדנות הישראלי. בהפקת הדרמה, שנמצאת בתקופה זו בשלבי פיתוח, מכוונים לכך שלוי את דנקר ישחקו שני שפים מצליחים שמתחרים אחד בשני - תוך כדי שהם מעוררים סקרנות, בגלל הליהוק המפתיע של שני המאהבים (של אותה הגברת) לשעבר.

   על פי יודעי דבר לא רן ולא יהודה, שבכלל עסוקים כל אחד בהפקות אחרות בתקופה הקרובה, נתנו את הסכמתם להשתתף בסדרה לפי שעה. כך שאתם יכולים להירגע עם הפנטזיות על חיכוכים על המסך ומאחורי הקלעים, כיוון שייתכן ששילוב האקסים המוכרים של נינט על מסך אחד, יישאר בשלב זה בגדר פנטזיה של מפיקי הטלוויזיה בלבד. לפחות עד שנינה תחליט לקפוץ לתפקיד אורח גם היא.


   וואלה! סלבס פגשה את החברה לשעבר, של החבר לשעבר, שהיה עם החברה של החבר של החברה של החבר לשעבר שלה. אולי לאחד מהם, יש בבית את צידנית הגלידה שאיבדה לפני שנים?

   רן דנקר נינט טייב (בוצ'צ'ו)
   זוכרים שנינט טייב ורן היו יחד? (צילום: בוצ'צ'ו)
   יהודה ונינט, עוד מעט (בוצ'צ'ו)
   ומה לגבי הזוגיות הארוכה של יהודה עם נינה? (צילום: בוצ'צ'ו)
   יהודה לוי (ניר פקין)
   בתיאבון. לוי (צילום: ניר פקין)
   רן דנקר ב"רובין הוד" (יח"צ , ענת מוסברג)
   דלישס. דנקר (צילום: ענת מוסברג)