פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כמה מביך, תראו איך הנסיך הארי מייבש את מייגן מרקל

   ויכוח בארמון, עייפות של הורים טריים או סתם חוסר הבנה בין הדוכסים מסאסקס? לא משנה, כי הנסיך הארי תועד כשהוא פשוט מתעלם בפומבי מאשתו האוהבת והשערורייתית, מייגן מרקל, כשיצאו מהבית. צפו. וואלה! סלבס אוקוורד

   הנסיך הארי, מייגן מרקל (GettyImages)
   קמו על צד שמאל? הנסיך הארי עם מייגן מרקל

   מתברר שהאנשים המפורסמים בעולם הם באמת כמו כולם, כי מי לא חווה רגע, או שניים, שבו הוא מנסה להעביר מסר או סתם לפטפט עם החצי השני שלו - כשהפרטנר פשוט... מתעלם? אז זה בדיוק מה שקרה לאחד הזוגות המדוברים ביותר בעולם כולו, הנסיך הארי ורעייתו, הדוכסית מייגן מרקל, כשיצאו לבלות לאחרונה במשחק בייסבול מתועד. רק שבמקרה שלהם, ההתעלמות של הפרינס מאשתו צולמה והפכה להיות ויראלית אפילו יותר מווירוס עונתי. אאוץ'.

   רכלו על הייבוש של הנסיך באינסטוש

   אז מייגן מנסה לדבר, אבל פרינס הארי מתעלם:

   ההורים הטריים לנסיך הקטן ארצ'י, שלא יצאו להמון אירועים מתוקשרים מאז שקיבלו את התינוק המלכותי לעולם, הגיעו יחד למשחק בייסבול שנערך במגרש בלונדון וכרגיל, משכו לעברם את רוב תשומת הלב. הצלמים שמחו לתפוס את השניים האלה לתמונות זוגיות, אבל הרגע המרגש ביותר התרחש דווקא במהלך המשחק, כשמייגן חייכה לעצמה וניסתה לפטפט עם בעלה, שפשוט לא שם אליה לב. התעלמות? בשלב מסוים היא התייאשה וחזרה לבחון את המשחק במבוכה. אופסי.

   ייבוש בגלל משהו שקרה בין השניים אי שם בארמון? עייפות אחרי כמה לילות ללא שינה? הארי פשוט ממש, ממש, אבל ממש חובב ספורט ואי אפשר להפריע לו כשהוא צופה במשחק? ייתכן שכל התשובות נכונות, אבל התוצאה היא התעלמות שצולמה ומאז מופצת ברשתות החברתיות. אתם יודעים מה זה אומר - כל עוד קייט מידלטון לא הייתה שם כדי להשכיח הכל, אפשר להניח שהאדמוני חטף מרעייתו הדעתנית בבית!


   וואלה! סלבס מייבשת רק חסה, כשהיא רוצה תוספת בריאה לשלושת הסנדביצ'ים שהיא אוכלת מדי יום כארוחת ביניים.

   הנסיך הארי, מייגן מרקל (GettyImages)
   "הארי, אתה שומע? הארי, הא, הא-האריייי!"
   הנסיך הארי, מייגן מרקל (GettyImages)
   מבוכה, אילוסטרציה
   הנסיך הארי, מייגן מרקל (GettyImages)
   "אתה תשלם על זה בבית!". מייגן והארי
   מייגן מרקל (GettyImages)
   טוב, נראה שהיא די זורמת עם הסיטואציה. מרקל צחקנית
   מייגן מרקל (GettyImages)
   פשוט קצר בתקשורת. מייגן מרקל והנסיך הארי