פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לאהוב את ישראל אוגלבו או אביבית בר זוהר? בחרו

   אופירה אסייג תצא לדייטים, מייקל לואיס יחפש את האחת ומה לגבי הרווקה, שרית חדד? אחרי ארונוב, למי הכי מגיע למצוא את האהבה שלו על המסך בריאליטי? אתם קובעים

   מדינה שלמה עקבה אחרי אנה ארונוב, שיצאה לכמה וכמה דייטים על המסך הקטן - במסגרת ריאליטי שסידר לאחת הרווקות הכי מוכרות בביצת הבידור הישראלית הזדמנות לצאת לדייטים במסגרת ריאליטי שליווה אותה, עד שמצאה את האהבה שעליה קראתם לראשונה בוואלה! סלבס, כמובן.

   נרגעתם מכך שהמנענעת תפוסה חזק? הגיע הזמן להתקדם ולהפליג בדמיון, אחרי הגרסה החדשה של תכנית המציאות שתמצא (או שלא) בני זוג פוטנציאלים לרווקה מוכרת, או דווקא רווק מדובר אחר לחלוטין? טוב, מתברר שכולם אוהבים לאהוב.

   אופירה אסייג (ניר פקין)
   ריאליטי מטריאל? אופירה אסייג
   מייקל לואיס (צילום מסך , אינסטגראם)
   עדין נחשק. מייקל לואיס (אינסטגרם)

   רכלו על תכנית השידוכים שלכם באינסטגרם

   וואלה! סלבס, חשבה מי הרווקים והרווקות הכי פנויים והכי מתאימים להשתדך במסגרת תכנית תיעודית שכזאת, כאלה שכנראה יהיה קל למצוא חצי שני הולם עבורם - מאביבית בר זוהר (שגברים הם תחביב עבורה), דרך שרית חדד האמא האוהבת, הפרודה אופירה אסייג או מושיק גלאמין שמוסיף מעט גליטר לחיים. רגע, מה דעתכם על שידוף כשר לישראל אוגלבו, או דווקא למייקל לואיס והקוביות שלו, שבטח ישמח למצוא את האחת? למי תתנו את הרייטינג? הצביעו והשפיעו.

   אנה ארונוב לאהוב את אנה (צילום מסך)
   החלוצה. אנה ארונוב (צילום מסך)