פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גדול, זו הסיבה שבגללה ישראל אוגלבו לא ידגמן תחתונים

   מתברר שעוד לפני שקטף קמפיין אופנה נחשב, זוכה "האח הגדול" המסוקס קיבל הצעה לדגמן גם עבור מותג הלבשה תחתונה - אך בסופו של דבר, ישראל אוגלבו צולם בלבוש מלא. וואלה! סלבס ההפסד שלכם

   ישראל אוגלבו, האח הגדול (תמונות גולשים)
   לא שיש לו בעיה עם תחתונים. ישראל אוגלבו (צילום גולשים)

   אתם בטח זוכרים איך מיד עם שידור הפרק הראשון של עונת "האח הגדול" המחודשת, וואלה! סלבס חשפה בפניכם את עברו של ישראל אוגלבו בתור רקדן שהלהיב את הקהל בלי בגדים לגופו, או לייתר דיוק חשפן בתשלום? אז נדמה שהתקופה ההיא היסטוריה, כיוון שבתחילת החודש החשפן במיל' יצא מהבית המצולם כזוכה העונה, פלוס מיליון שקלים, מה שלא גרם לקהל לרצות שיתפשט פחות אלא יותר.

   כעת, הנה עוד פרט מידע שכולל את ישראל, עירום וכסף: בשבוע שעבר, אוגלבו בן ה-27 צולם לקמפיין האופנה הראשון שלו, בלבוש מלא. אבל הכל קרה אחרי שכמעט נבחר להיות הפנים של מותג הלבשה תחתונה מקומי, שרצה לעשות שימוש בפיגורה השמורה של כוכב הריאליטי.


   רכלו על ההצעה לישראל אוגלבו בפייסבוק

   ישראל אוגלבו לרנואר (רפי דלויה)
   חסכו באיפור הגוף. ישראל על הסט של "רנואר" (צילום: רפי דלויה)

   לוואלה! סלבס נודע כי לקראת סיום שהותו של ישראל בבית הסגור, חברת דלתא ניהלה משא ומתן עם נציגים מטעמו, על מנת לשכור את שירותיו לטובת קמפיין תחתונים מרטיט - שבו כנראה היה מצטלם בלי הרבה בד לגופו. כן, ממש כפי שעשה בעבר, רק תמורת הרבה יותר כסף.

   עם זאת, בסופו של דבר, המגעים לא הבשילו לכדי קמפיין של ממש, כך שזוכה "האח הגדול" (שמאמין שהוא הגבר הכי חתיך שנכנס ל"אח") פספס גם הזדמנות להשוויץ במה שהטבע (ושעות של תרגול בחדר הכושר) העניק לו, וגם בעוד צ'ק שמן. זה בסדר, כבר הבנתם שהוא יכול לעשות פוזות, כפי שכאמור עשה על הסט לפני כמה ימים.

   מ"דלתא" בחרו שלא להגיב לדברים.


   וואלה! סלבס לא נבחרה לככב בקמפיין מועצת הדלוריות, כיוון שהיא דומה יותר לדלעת.

   ישראל אוגלבו לרנואר (רפי דלויה)
   אוהב להצטלם? מאוד (צילום: רפי דלויה)
   ישראל אוגלבו, האח הגדול (תמונות גולשים)
   בעבר הפרוע יותר. שובבון (צילום גולשים)
   ישראל אוגלבו, האח הגדול (תמונות גולשים)
   כנראה שלא תראו עוד תמונות כאלה. ישראל אוגלבו (צילום גולשים)