פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המפורסמים נרתמים להצלת חייה של רוני כהן

   מדינה שלמה דיברה בימים האחרונים על רוני כהן - חולת סרטן שזקוקה בדחיפות למח עצם - כעת, נראה שגם המפורסמים לא נשארו אדישים ונרתמו לקמפיין מיוחד שקורא לכולם להיבדק ולנסות לעזור לרוני. וואלה! סלבס נרתמת

   המפורסמים נרתמים להצלת חייה של רוני כהן

   אפשר להגיד הרבה דברים על מפורסמי ישראל, אחד מהם הוא שהם אף פעם לא מסרבים כשמבקשים מהם להירתם למען מטרה חשובה, בין אם זה למען נזקקים, בעלי חיים או אנשים חולים. זו אולי הסיבה שוואלה! סלבס לא הייתה מופתעת כששלל סלבס הסכימו להגיע להצטלם למען קמפיין מיוחד להצלת חייה של רוני כהן.


   רוצים עוד רכילות?
   אחרי הריב הגדול: יונתן רושפלד ודין מירושניקוב עושים סולחה
   פרסום ראשון! נועה קירל וברק שמיר נפרדו אחרי שנתיים

   בואו לאחל לרוני החלמה מהירה בפייסבוק

   ציון ברוך (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   נרתם למען מטרה חשובה. ציון

   למי שלא היה מחובר בימים האחרונים לכלי התקשורת, וואלה! סלבס כאן לספר לכם על רוני - בחורה בת 27 שהייתה אמורה להתחתן בחודש הבא, אלא שאז אובחן אצלה סרטן הדם בשלב מתקדם, כך שמספר שעות לאחר הגילוי - היא כבר עברה הליכי כימותרפיה, אך נראה שזה לא מספיק וכהן זקוקה בדחיפות להשתלה של מח עצם. הבעיה היחידה היא שעד כה לא נמצא התורם המתאים והיא ובעלה לעתיד יצאו לקמפיין נרחב על מנת למצוא את התורם המתאים.

   מאיה בוסקילה (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   גם לני עוזר! מאיה

   למזלה של רוני, היא לא לבד והסיפור העצוב שלה נגע לליבה של אשת יחסי הציבור, ציפי רומנו, שהחליטה להרים קמפיין למענה וגייסה את כל חבריה המפורסמים שינסו לשכנע את תושבי ישראל לצאת ב19.8 לעבור בדיקת רוק ולראות האם הם תורמים מתאימים. בין המפורסמים הרבים שנרתמו למשימה, אפשר לראות את הראל סקעת, ציון ברוך, השפים אסף גרניט ואביב משה, גורי אלפי, מאיה בוסקילה, מור סילבר, טיטי איינאו, פבלו רוזנברג ואלי פיניש.

   הראל סקעת, משה אביב (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   באו לעזור. אביב והראל

   אז אם גם אתם רוצים לנסות לעזור, כדאי שתדעו שבתאריך 19.8 יערך מבצע פריסה ארצי למציאת תורם שיציל את חייה של רוני. התנאי לתורם המתאים תלוי במוצאו של התורם, מה שאומר שעליו להיות תימני שלם או חצי תימני חצי מרוקאי/טוניסאי. אם אתם מתאימים, אל תהססו ותלכו להיבדק.

   וואלה! סלבס מאחלת לרוני המון בהצלחה ורק בריאות.

   אלי פיניש (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   זו לא בדיחה. אלי
   גורי אלפי, פבלו רוזנברג (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   תצאו להיבדק. גורי ופבלו
   טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   עוזרת לזולת. טיטי
   אסף גרניט (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   כל הדרך מלונדון. אסף
   מור סילבר (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   רק רוק. מור