פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מקום לשינוי: נועה קירל וברק שמיר נפרדו

   פרסום ראשון: אחרי למעלה משנתיים של זוגיות ופרידה אחת שנשכחה, הפופסטאר הצעירה נועה קירל ובן זוגה הדוגמן המצליח, ברק שמיר, שוב מפרידים כוחות. נכון לשעה זו, זה נגמר. וואלה! סלבס מחזיקה אצבעות

   מקום לשינוי: נועה קירל וברק שמיר נפרדו
   ברק שמיר מסתפר לקראת גיוס לצה"ל (צילום: ניר פקין)

   רעידת אדמה בעולם הילדודס: הזמרת נועה קירל, ובן הזוג שלה בשנתיים האחרונות, הדוגמן הבינלאומי ברק שמיר, החליטו שעם כל הכבוד לאהבה הצעירה שלהם - הם מעדיפים (שוב!) לסיים את היחסים, לסגור את הבסטה ולהיפרד כידידים. יום עצוב לבני הטיפשעשרה? תלוי את מי שואלים.


   רוצים עוד רכילות?
   טודו (לא) בום: סטטיק נפל מהבמה והובהל לבית החולים
   גולדן קארד: נדב גדג' יעזור אתכם לעשות קניות לחג

   מה דעתכם על הפרידה? רכלו לנו בפייסבוק

   נועה קירל, ברק שמיר (ניר פקין)
   ביוש. נועה קירל וברק שמיר (צילום: ניר פקין)

   מקורבים לשניים לחששו לוואלה! סלבס כי כוכבת הפופ והטופמודל לא עושים אחד לשנייה נעים בלב כבר מספר שבועות, אך העדיפו לשמור על זה בשקט ולהכחיש את העובדה שהם כבר לא ביחד. "הם ניסו לעבוד על היחסים בינם לאחרונה, כי יש שם אהבה גדולה מאוד", סיפר מקורב לשניים, "אבל נראה שבזמן האחרון זה כבר לא עובד לשני הצעירים". עם זאת, יש מקום לתקווה, "הם בכל זאת ילדים, אי אפשר לדעת אם הם לא יחזרו לקשר אוהב מחר".

   ברק שמיר (ניר פקין)
   בימים טובים יותר. שמיר וקירל (צילום: ניר פקין)

   קירל ושמיר הכירו לפני למעלה משנתיים, במהלכן דגמנו את אחת ממערכות היחסים הכי צעירות, פוטוגניות ודביקות שידעה התעשייה המקומית. במהלך התקופה, אמנם חוו השניים גם פרידה לא קלה בתחילת 2017, אך כאמור - החליטו לחזור האחד לזרועות השנייה.

   מלבד בילוי באירועים מתוקשרים, בני העשרה אף טסו לחו"ל יחד, תמכו זה בזו, כשהיא מככבת על המסך, הוא על מסלולי התצוגות ואף בעת גיוסו של שמיר לצה"ל. הכל, כאמור, עד לאחרונה, אז החליטו שוב כי היחסים בינם לא עובדים והחליטו להיפרד.

   ברק שמיר מסתפר (ניר פקין)
   עצוב (צילום: ניר פקין)

   קירל, שיר עצוב?
   "ברק תמיד היה ויהיה חלק בלתי נפרד מחיי".

   שמיר, תצעד לבד?
   "נועה חברה מדהימה ומוכשרת להפליא. זו הייתה זוגיות מאתגרת שמפלסת את דרך המלך הלאה".

   רוברטו בן שושן, מנהלה של קירל, מסר: "לאחר שנתיים יפות ומרתקות החליט יחד הצמד המוביל בתעשית הבידור והאופנה, הדוגמן הבינלאומי ברק שמיר ואייקון הפופ נועה קירל, להפרד כוחות באהבה ופרגונים".


   וואלה! סלבס נפרדה מהחבר רק בגלל שהיא הרגישה שהוא לא עושה לה מספיק נעימי בגב.

   ברק שמיר מסתפר (ניר פקין)
   חמודים. נועה קירל וברק שמיר (צילום: ניר פקין)