פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אז עכשיו את יולדת: אניה בוקשטיין אמא לבת

   כמעט חמש שנים חלפו מאז שהשחקנית/ זמרת/ מולטי-טאלנט אניה בוקשטיין רקדה כשנישאה לדותן ויינר - ועד לשמחה שחוותה היום בחדר הלידה, כשהביאה לעולם את בתם הבכורה. וואלה! סלבס רוקדת

   אז עכשיו את יולדת: אניה בוקשטיין אמא לבת
   אניה בוקשטיין מופיעה במצעד הגאווה 2018 (אינסטגרם)

   בחורף האחרון, חובבי ביצת הבידור המקומית התרגשו מאוד לגלות שאחת הנשים המוכשרות וחביבות של תעשיית הבידור הישראלית - אניה בוקשטיין - בישרה על כך שהיא מצפה לצאצא ראשון עבורה ועבור בעלה בחמש השנים האחרונות, דותן ויינר. אז, כולם פצחו בריקוד ושמחה כמו בשיר שלה.

   החודשים חלפו במהרה, בוקשטיין שסיפרה בגלוי על הקשיים שחוותה עד שנכנסה להריון המשיכה לעבוד, להתראיין, להצטלם ולהופיע כולל הבטן הגדלה, עד היום (ד'), אז אניה נכנסה לחדר הלידה, נשפה, לחצה וילדה את בתה הבכורה בניתוח קיסרי


   אחלו לאניה בוקשטיין בשעה טובה גם בפייסבוק

   אניה בוקשטיין (ניר פקין)
   כי עכשיו כבר לא סוחבת. אניה בוקשטיין (צילום: ניר פקין)

   בוקשטיין בת ה-36, היא מעתה לא רק מולטי-טאלנט שמשחקת, שרה, רוקדת או מדגמנת, אלא גם זכתה היום לתואר חדש ומרגש במיוחד: אמא. זאת, כאמור, בשיאה של זוגיות מרובת שנים עם איש העסקים (שהוא בן הדוד של גלית גוטמן, אגב), שבמהלכה גידלו את החתולה המשותפת מילה, עליה אמרה שהיא "תהיה אחות גדולה!". מיאו.

   אז אחרי שנכנסה לחדר הלידה ויצאה ממנו עם יורשת העצר - מעתה, תוכלו לראות את בוקשטיין לא רק בהפסקת הפרסומות שלכם או על מסך הקולנוע, אלא גם בתיעוד יחד עם עגלת תינוק או מחתלת-מיניקה-מטפלת. הכי אימהית.


   הופ, כך נולדה עוד כתבה נהדרת של וואלה! סלבס.

   אניה בוקשטיין (ניר פקין)
   הורים טריים. בוקשטיין ודותן ויינר (צילום: ניר קפין)
   אניה בוקשטיין (צילום מסך , אינסטגרם)
   התקופה ההריונית. תמונת הבשורה של בוקשטיין (אינסטגרם)
   אניה בוקשטיין (ניר פקין , אביב חופי)
   מעתה היא מאמא. אניה בוקשטיין (צילום: אביב חופי)