נושאים חמים

בר רפאלי זוכה למסיבת הפתעה לתינוקת

הבייבי החדשה אמנם עדיין לא הגיחה לאוויר העולם, אבל זה לא אומר שאי אפשר לחגוג את הגעתה. אז קבלו את מסיבת ההפתעה שעשו לדוגמנית לקראת הלידה המתוכננת. וואלה! סלבס ורודה

בר רפאלי (צילום מסך , אינסטגרם)
סורפרייז!

אז נכון, בישראל זה לא כל כך מקובל, אבל אם תשאלו כל אמריקאית הריונית מה הדבר שהיא הכי מצפה לו, מלבד רגע הלידה, כמובן – היא תגיד לכם "מסיבת הבייבי שאוור", או במילים פשוטות: מסיבה שבו היא מקבלת מלא מלא מתנות עבור ועבור הבייבי שעדיין לא טרח לצאת לאוויר העולם. כן, אין אישה שלא אוהבת לקבל מתנות.

רוצים עוד רכילות?
ניקול ראידמן נפגעת מהנכים: "קיבלתי יריקה בפרצוף"
שוב אתכם: ירון ברלד חוזר לריאליטי

מה דעתכם על המסיבה שערכו לבר? רכלו לנו בפייסבוק

בר רפאלי (צילום מסך)
יאמי!

מי שזכתה למסיבה כזו, ועוד בהפתעה, היא לא אחרת מאשר בר רפאלי, שאם לומר את האמת – היא סוג של אמריקאית (בכל זאת, היא בילתה שם לא מעט זמן משנותיה). הדוגמנית ההריונית הגיעה אתמול לעוד יום של פינוק אצל המניקוריסטית שלה, סנדרה רוזן, אלא שבמקום לשבת ולשייף ציפורניים ולמרוח לק – קיבלה רפאלי מסיבת הפתעה שכולה עבור התינוקת המיועדת להגיח לאוויר העולם בעוד מספר שבועות.

בר רפאלי (צילום מסך)
תרימי!

רפאלי, שבכלל רצתה לטפל בציפורניים שלה, זכתה להפתעה שכללה המון עוגות, ממתקים ושלל מתנות, כשאת הכל ארגן צוות מכון הטיפוח בו היא שומרת על האסתטיקה של כפות ידיה ורגליה. הדוגמנית הנרגשת לא התאפקה והעלתה הכל לסטורי שלה. בכל זאת, צריך לפרגן.

הבייבי שאוור היחיד שוואלה! סלבס קיבלה זה כשהאחיין שלה השתין עליה

בר רפאלי (צילום מסך)
שיהיה במזל