פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הסוכה מוכנה? יפתח קליין ובתו משפחתיים

   רגע לפני ששלומית הגיעה לחגוג, השחקן המוכשר יפתח קליין נתפס יחד עם הבייבי שלו - בתו נעמי - כשהם מבלים יד ביד ברחובות תל אביב. את הקישוטים הנוצצים כבר תליתם על הסכך? וואלה! סלבס משפחתולוגיה

   יפתח קליין (ניר פקין)
   סופרייז, אתה מעניין. יפתח קליין

   תראו את מי עדשת הפפראצי של וואלה! סלבס קלטה לאחרונה. בין המוני הישראלים שלקחו לידם פטיש, מסמר ודפקו אותם עד שהעמידו סוכה כהלכתה בחצר, במרפסת או סתם על הגג של השכנה - צלם הפפראצי תפס את השחקן המוכשר יפתח קליין, שבוודאי יעביר את החג המאוד שמח יחד עם בני משפחתו. כלומר, בתקווה שכך יקרה, בכל זאת ממש לא מזמן הוא נפרד מבת הזוג שלו, שירי ארצי (כן, בתו של שלמה).


   רכלו על יפתח קליין החתיך גם בפייסבוק

   יפתח קליין (ניר פקין)
   ילדה, הביתה! קליין ובתו נעמי

   כוכב הטלוויזיה והבמה נתפס השבוע ברחובות מרכז תל אביב, כשהוא צועד לכיוון ביתו יד ביד עם אהובתו בת ה-6, בתו העונה לשם נעמי. שום מילה על כך שלרוע המזל, לפני כחצי שנה הוא ואשתו ב-20 השנים האחרונות החליטו לקחת פסק זמן, שנמשך עד עצם היום הזה.

   ניתן רק לשער שקליין בן ה-45 הסביר לבת הקטנה על משמעותם של האתרוג, הלולב והערבה, תוך כדי שהוא מדמיין איתה איך ניחוח עלי ההדס מציפים את סוכת השלום שבנה איתה בביתו השכור. כלומר, רק כשהתדהמה על כך שצלם הפפראצי באמת מתעד אותו בזמנו הפנוי חדלה לטלטל את עולמו. חג שמח, צ'ארמר.


   וואלה! סלבס מאחלת לכולם רק תמונות איכותיות בשנה הקרובה.

   יפתח קליין (ניר פקין)
   הלם, אלה פלאשים של פפראצי
   יפתח קליין (ניר פקין)
   מפתיע גם בכישורי המשחק וגם בכישוריו כאב
   יפתח קליין (ניר פקין)
   "עוד לא הלכת? נודניק!". יפתח קליין