פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שמעתם שלבנה "זוהרים" מתה? תלוי את מי שואלים

   שמועת ווטסאפ בנוגע למותה של לבנה "זוהרים" גוגמן - אחת מיוצאות "האח הגדול" הזכורות ביותר - הצליחה להלחיץ גם את חברתה מעונת הריאליטי טהוניה רובל, שהחליטה לחשוף את האמת. צפו. וואלה! סלבס אלייב

   שמעתם שלבנה "זוהרים" מתה? תלוי את מי שואלים
   טהוניה מתעדת את לבנה "זוהרים" גוגמן (אינסטגרם)

   הו לא, האם הריאליטי הישראלי גבה קורבן זוהר מאוד? בימים האחרונים מופצת ברשת ובקבוצות ווטסאפ שונות בארץ, שמועה לפיה אחת מיוצאות "האח הגדול" המוכרות ביותר שבילו בבית המצולם המקומי - לבנה "זוהרים" גוגמן, כבר לא בין החיים. המוות הטראגי, הדהים שלל גולשים של וואלה! סלבס, שקיבלה אף היא את ההודעה המצערת.

   "לבנה גוגמן המכונה 'לבנה זוהרים', הלסבית מהתכנית 'האח הגדול' עונה 5, נמצאה הערב בדירת ביתה ללא רוח חיים", נכתב בהודעת הווטסאפ האכזרית שהועברה השבוע בקרב חובבי השמועות ותכניות הריאליטי, "ככל הנראה מדובר התאבדות". הכצעקתה? טוב שטהוניה רובל כאן על מנת לעשות סדר.


   עוד רכילות מאומתת:
   בר רפאלי אוכלת, כלומר שותה בשביל שתיים!
   אגם בוחבוט מחליפה את נועה קירל בטל מוסרי

   רכלו על השמועה בנוגע ללבנה זוהרים גם בפייסבוק

   לבנה זוהרים (תמונות גולשים , איהאב שוקחה)
   חיה ובועטת. לבנה "זוהרים" גוגמן (צילום: איהאב שוקחה)

   מתברר ששתי הנשים החזקות, שבילו בשנת 2013 חודשים ארוכים יחד בבית הסגור ויצאו אחרונות כזוכה וסגניתה - נותרו בקשר טוב עד היום, כך שרובל החליטה לדרוש בשלומה של חברתה מהריאליטי שחשף אותן לצופים הישראלים. כמובן, שאם כבר ביקור בחנות של מיס "זוהרים", אז למה שטהוניה לא תתעד את לבנה שמן הסתם, חיה, זוהרת ובועטת.

   "אני מאחלת לכל האוהבים שלי ובמיוחד לשונאים שלי גמר חתימה טובה, שנה טובה ומאושרת, כל הטוב שבעולם - אני חיה ונושמת. קשה מאוד להרוג אותי, אוהבת אתכם", אמרה לבנה במסר לכל העוקבים של רובל ברשת. לא, היא לא נראית כמו רוח רפאים, היא חיה עד 120 וכאלה.


   וואלה! סלבס מאחלת לכולם שיכתבו בספר החיים. תודה.

   לבנה זוהרים, טהוניה רובל (יח"צ , ראובן שניידר)
   חברות מאז 2013. טהוניה רובל עם לבנה (צילום: ראובן שניידר)
   דורין סגול, לבנה זוהרים (מערכת וואלה! NEWS , ראובן שניידר)
   רק אחת מהן עדיין מגיעה לאירועים. לבנה זוהרים עם דורין סגול (צילום: ראובן שניידר)