פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אחרי התאונה: החברות של שלומית מלכה מלמדות על זהירות בדרכים

   מתברר שהתאונה של שלומית מלכה השפיעה מאוד גם על חברותיה הנוצצות - כך שכאשר הדוגמניות, לירן כוהנר ושביט ויזל, הגיעו לבקר את הדוגמנית, הן העבירו על הדרך שיעור ברכיבה נכונה על הקורקינט. וואלה! סלבס דוהרת

   אחרי התאונה: החברות של שלומית מלכה מלמדות על זהירות בדרכים

   הרבה אנשים תוהים בימים האחרונים, כנראה בינם לבין עצמם, מה שלומה של הדוגמנית שלומית מלכה - שעברה השבוע אירוע טראומתי, כשהחליקה עם הקורקינט שלה במהלך נסיעה בתל אביב, פונתה במצב קשה לבית החולים, טופלה והספיקה להשתחרר לביתה. ובכן, מאז שלשום היא נחה במיטתה, אך היום החל גל של ביקורים מחבריה שהגיעו לדרוש בשלומה.

   על הדרך, חברות כמו הדוגמניות שביט ויזל או לירן כוהנר לא רק מביאות איתן מנחה קטנה, חיבוק ונשיקה, אלא גם מציגות איך ניתן לבקר את הידידה הקרובה תוך כדי שהן שומרות על כללי זהירות בדרכים. להן, ראו, למדו והפנימו.


   עוד סיפורים נוצצים:
   אל תאמינו לכותרות, בראד ואנג'לינה לא חוזרים!
   יהודה לוי ושלומית מלכה דוחים את ירח הדבש

   רכלו על החברות של שלומית בפייסבוק

   לירן כוהנר (ניר פקין)
   חמושה בקסדה. לירון כוהנר

   ויזל, כוהנר והמאמנת של החבורה, הגיעו היום (ד') לביתם של מלכה ויהודה לוי שבמרכז תל אביב, שם חברתן מתאוששת מהאשפוז שהגיע בהמשך לתאונה המחרידה. צלם הפפראצי של וואלה! סלבס תפס את הבנות בכניסה לבניין התל אביבי, כשהן רכובות על קורקינט (!) אך חמושות בקסדות וחוצות את הכביש הסמוך רק במעבר חצייה. ראיתם, ככה נוהגים.

   שביט ויזל, לירן כוהנר (ניר פקין)
   כללי זה"ב. שביט ויזל סמוך לביתה של שלומית מלכה

   מוקדם יותר היום, הסוכנת של מלכה, אלינור שחר, סיפרה לוואלה! סלבס ש"היא מרגישה מעולה. תודה, הדאגה מקסימה". זאת, ממש רגע אחרי שפגשה את בת טיפוחיה. עם שלל זרי הפרחים שמגיעים לקאסה לוי-מלכה, הכל נראה הרבה יותר טוב, חמסה, טפו.


   וואלה! סלבס חוצה רק באור ירוק, ממש כמו צבע קליפת האבטיח שהיא אוהבת לנשנש כקינוח.

   לירן כוהנר (ניר פקין)
   חוצות רק במעבר חצייה!
   שביט ויזל (ניר פקין)
   ביקור חולים. ויזל
   לירן כוהנר (ניר פקין)
   מישהי בשם שלומית בבית? לירן כוהנר