פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   התקרית האופנתית המביכה של אלון ששון

   השורד במיל' הגיע להשקת קולקציית בגדי ים, התלהב ממספר דגמים אך נאלץ לעזוב בידיים ריקות ובמבוכה קלה כי הגוף שלו החליט לעשות לו בושות. מבולבלים? וואלה! סלבס אובר סייז

   אלון ששון (אביב חופי)
   מצאת משהו? אלון

   מכירים את זה שאתם נכנסים לחנות בגדים, מודדים ומודדים רק בשביל לגלות שאין את הבגדים שרציתם במידה שלכם? לרוב זה נגמר בכך שהמוכרת בודקת במחשב אם יש את הבגדים במלאי או אולי בסניף אחר. אממה, במקרה של השורד במיל, אלון ששון – זה נגמר באופן אחר לגמרי, ואפילו קצת מביך.

   רוצים עוד רכילות?
   למה עומר אדם לא נכנס למועדון נחשב?
   בן אל תבורי שוב מסתכסך. הפעם עם אימו

   אלון או אורי - את מי אתם אוהבים יותר? רכלו לנו בפייסבוק

   גל אמיתי (אביב חופי)
   באת לקחת משהו לחברה החדשה? גל

   ששון, שמתפאר בגוף חסון ושרירי במיוחד, הגיע להשקת קולקציית בגדי הים "weekends at" של רשת "סטורי", רק בשביל למדוד בגדי ים ולגלות שהם בכלל לא עולים עליו. לא אחד, לא שניים וגם לא שלושה – ששון מדד מספר בגדי ים והבין שהם לא יכולים להכיל את גופו הביוני. אבל אל דאגה יש סוף טוב.

   מוקי (אביב חופי)
   איפה אסי? מוקי

   מנהלי הרשת, שהבינו את גודל הפדיחה – הבטיחו לשורד ההורס כי בקרוב מאוד ינחתו בביתו מספר דגמים שיתפרו במיוחד למידות שלו, כך שאין לו מה לחשוש או להתבאס. כן, מנהלי הרשת החליטו לתפור לו במיוחד בגדי ים שיתאימו למידות שלו. תודו ששווה להיות כוכב ריאליטי.

   אסי עזר (אביב חופי)
   אין לך תכנית להגיש? אסי

   מי שהגיע להשקה והיה עד לפדיחה הקלה, היו: אסי עזר שפגש את חברו לתכנית הריאליטי, הזמר מוקי. גם הכדורסלן גל מקל היה והתחכך בג'וזי סירה מ"המירוץ" ובמוטי רייף, גל נבו ולירן מנקס, שהגיעו להתרשם מהקולקציה החדשה ולבחור מספר דגמים לקיץ הקרוב.

   וואלה! סלבס רצתה לקנות חזייה, אבל לא היה במידה שלה, אז סילקו אותה מהחנות

   ג'וזי (אביב חופי)
   מה לקחת? ג'וזי
   מוטי רייף (אביב חופי)
   יפה לך יא צ'קסי! מוטי
   אלון ששון (אביב חופי)
   אפשר להכין במידה שלי?