הכישוף של אמא עבד: דודו אהרון נפרד מארוסתו

מאמא ציפורה כבר חוגגת? דודו אהרון החליט לאחרונה לסיים את הקשר עם ארוסתו, שיר רוזנבלום. עם זאת - כשוואלה! סלבס פנתה ליחצ"ן של הזמר לתגובה על הפרדת הכוחות הרומנטית, טען שלא היה ולא נברא. וואלה! סלבס מפחדת

וואלה! סלבס
24/01/2017
ניר פקין

לפעמים, וואלה! סלבס מפחדת מכוחות כישוף. לא אלה של אמא של דודו אהרון, ציפורה, שטענה שבנה האהוב יעמוד תחת חופה עם בת הזוג שלו שיר רוזנבלום, רק אחרי שתהיה בכלא - אלא מהכוחות של וואלה! סלבס, שידעה, ניבאה, הבינה שהזמיר המסלסל ואהובתו הפרידו כוחות, פנתה לדובר של אהרון השבוע וזכתה לתשובות שהן שקר במצח נחושה כי "הכל בסדר" והם "גרים יחד". יותר מזה, היחצ"ן טען שלפני ימים ספורים ארוסתו של דודו אף התלוותה אליו לצילומי התכנית של גורי אלפי.

אז זהו, שהערב (ג') נודע כי אהרון ורוזנבלום כבר לא יחד ונפרדו לפני כמה שבועות. מה שאומר שכשמונה חודשים אחרי הבלאגן שיצרה אמו, ציפורה אהרון, בתקשורת כשהתלוננה בראיון רדיו על הקשר של בנה ואהובתו, מתברר שהתרגיל הצליח. לא, דודו אהרון כבר לא מאורס.


עוד רכילות מזעזעת:
כמה כסף קיבלה החברה של דודו אהרון על ההשקה?
כוכב תאג"ד מציג חברה חדשה והורסת

רכלו על הפרידה של דודו אהרון בפייסבוק

עוד בוואלה!

הכל מתחיל בעיניים: הסוד האמיתי של לאה שנירר ומיה דגן למראה צעיר

בשיתוף קליניק
פעם, כשעוד היו יחד. דודו אהרון ושיר רוזנבלום(צילום: ניר פקין, ניר פקין, אביב חופי)

הזמיר בן ה-32 התארס לרוזנבלום במהלך חופשה רומנטית בקפריסין, שנה וחצי אחרי שהחלו לבלות יחד. עוד לפני, היו מעורבים בדרמה משפחתית של דודו עם אמו ציפורה, שעלתה לשידור אצל שדר הרדיו אליקו וחשפה את הסכסוך המתמשך בינה ובין בת הזוג.

במשך שבועות המדינה דיברה על הסכסוך המשפחתי שגדל לממדי ענק וכלל בתוכו טקס גירוש שדים שערכו האם ציפורה ואביו של דודו - אחרי שטענו שרוזנבלום כישפה אותו וניסו לעזור לבנם. נו, ניסים ונפלאות יכולים להביא גם לפרידה, כפי שעברה לאחרונה על הזמר וארוסתו לשעבר. שם עליה טבעת? ממש לא, אבל לפחות המאמא יכולה לפתוח בקבוק שמפנייה, או צנצנת עמבה מרגשת, או משהו.


גם וואלה! סלבס נפרדה מאהובה, אחרי שאמא שלה כבר לא הרשתה לה לבלות עם בן דודה העיוור.

כבר לא מאוהב. אהרון ושיר רוזנבלום(צילום: רפי דלויה)
מעדיף לשיר לבד? אהרון(צילום: ראובן קסטרו)
מי תהיה הבאה שתרצה להסתבך עם המשפחה. דודו אהרון ושיר רוזנבלום(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully