פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   היי, בובה: נינט טייב בארץ הקודש

   שלושה חודשים אחרי שביקרה פה וחזרה שוב לאל.איי, המלכה האם של עולם הרוקנ'רול נחתה שוב בישראל - הפעם לטובת הופעה ומעט דמי חנוכה. אז מה שלומה של נינט טייב? וואלה! סלבס סטוקרית

   היי, בובה: נינט טייב בארץ הקודש

   לוואלה! סלבס תמיד הייתה חולשה לגברת הראשונה של עולם תכניות השירה, הלא היה נינט טייב. המעקב היום-יומי הבלתי פוסק קצת התיש את גברת רכילאית, אז אתם יכולים לתאר לעצמכם את אנחת הרווחה שנשמעה, כשהטייב טסה לה לאל.איי. והשאירה אתכם יתומים.


   רוצים עוד רכילות?
   חשיפה: רוצים לדעת מי נכנס לבית 'האח הגדול'?
   כבוד! אלכסה דול לוהטת על שער מגזין צרפתי

   בארץ או בחו"ל, איפה נינט צריכה לגור? רכלו לנו בפייסבוק

   נינט טייב (ניר פקין)
   יו, מה אתה עושה פה? נינט טייב בתל אביב

   עם זאת, הזמן עשה את שלו כך שוואלה! סלבס התגעגעה, אפילו מאוד, לכן היא שמחה לשמוע שנינט נחתה בארץ הקודש ומיד טסה לחכות לה מתחת לבית שבו היא שוהה ברמת אביב. ברור שהיא תפסה אותה, ואפילו מחויכת.

   נינט טייב (ניר פקין)
   יאללה, נהג, סע!

   אם הספקתם לשכוח, בקיץ האחרון נינט ארזה את המזוודות, את הבעל האוהב ואת אמיליה הקטנה וטסה לאל.איי, לנסות את מזלה מעבר לים כזמרת רוק בינלאומית. בין ההופעות של בארצות הברית, טייב עושה גיחות קצרות לארץ על מנת להופיע ולהצטלם לקמפיין בכיכובה.

   נינט טייב (ניר פקין)
   איפה אמיליה?

   טייב, שהגיעה לישראל על מנת להופיע במועדון 'הבארבי' בעוד שלושה ימים, לא ניצלה את ימי החופשה שלה ונשארה במיטה, אלא השכימה קום ויצאה לעוד יום עבודה מפרך. לא לפני שהיא נתקלה בצלם הפפראצי שדרש לשלומה.

   טוב נו, לפחות היא צחקקה איתו ולא תקעה לו וודג' מעיינא (פרצוף חמוץ).


   וואלה! סלבס עדיין מנשקת כל לילה את הפוסטר של נינט לוי וזוהר להט.

   נינט טייב (ניר פקין)
   ביוש