פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שיר אלמליח מציגה: דרמה על סט הצילומים

   שיר אלמליח הגיעה לעוד יום צילום שגרתי כפרזנטורית של מותג אופנה, אבל אז הגיע חפץ חשוד במיוחד שגרם לבהלה וקצת, איך לומר, גנב לה את הפוקוס. אז איך זה נגמר? וואלה! סלבס פצצה

   שיר אלמליח מציגה: דרמה על סט הצילומים

   אם שיר אלמליח רגילה להיות מרכז העניינים בכל מקום אליו היא מגיעה, הפעם היה משהו שהצליח לגנוב ממנה את ההצגה: לסט הצילומים של הקמפיין החדש שלה לנעלי 'TOGO' הגיע אורח לא רצוי בדמותו של חפץ חשוד. המשטרה הגיעה למקום מהר ונטרלה את המפגע, אלמליח הייתה היחידה שלא התרגשה מכל ההמולה: "זה לא מרגש אותי, ראיתי שיש פה משטרה ואנשי צוות וזה הרגיע אותי. כולם התעלקו והתחילו לצלם, בסוף באמת היינו מתפוצצים רק בגלל הסקרנות שלהם".

   לעוד סיפורי סלבס:
   הילד מאוהב: אלי פיניש מציג את החברה החדשה
   גילי מוסינזון מגיב: "פוטרתי מעבודתי. אני לוקח אחריות"

   שיר אלמליח (שוקה כהן)
   מישהו קרא למשטרה? אלמליח על הסט

   הפעם הקמפיין מתמקד בהנעלה, בניגוד למה שאלמליח רגילה אליו - בגדי ים והלבשה תחתונה: "מרגיש לי בנח להצטלם גם בבגדים רגילים וגם בהלבשה תחתונה. אני רואה את המקצוע שלי כמקצוע, מאוד מכובד, ואני מוכנה להכל". למרות המוכנות, את הז'קט אלמליח לא הסכימה להוריד לטובת הצילומים: "אנחנו בקמפיין של נעליים, לא של הלבשה תחתונה, מה יש להראות?"

   שיר אלמליח (שוקה כהן)
   מי אמר שדוגמניות לא אוכלות?

   אחרי הפרידה המתוקשרת ממי שהיה בן זוגה בעשור האחרון, אלרואי כהן, הטופמודל מספרת שבינתיים היא לבד, וטוב לה: "סך הכל אני ארבעה חודשים לבד, וטוב לי וכיף לי, אני צריכה את השקט שלי, סך הכל מגיל 16 וחצי אני בזוגיות. פרה פרה".

   הכינוי של וואלה! סלבס היה פרה פרה, בגלל השילוב בין המראה החיצוני שלי להתנהגות הבהמית שלה.

   מה אתם אומרים על הדרמה של שיר אלמליח? דברו בפייסבוק

   שיר אלמליח (שוקה כהן)
   הנה אני שותה מים