פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אסי עזר מצהיר: "אני לא רוצה ילדים בקרוב"

   אם חשבתם שהחתונה הספרדית שלו עם אלברט אסקולה בחודש שעבר כבר עושה לאסי עזר חשק להרחבת המשפחה, תחשבו שוב. עזר אמנם נהנה לבלות זמן איכות עם האחיינים, אבל ממש לא בקטע של ילדים משלו עדיין. תראו. וואלה! סלבס מיזנטרופית

   אסי עזר מצהיר: "אני לא רוצה ילדים בקרוב"

   החופש הגדול כבר בעיצומו, וההורים בביצה מנצלים כל הזדמנות כדי לבלות עם ילדיהם בבילויים שונים, שלא לומר חינמיים. אתמול (ב') התקיים אירוע מיוחד לילדים, אליו הגיעו כמה פרצופים מוכרים עם המיני מי שלהם, וגם כמה שהיו צריכים להשאיל אחיינים כדי להצטרף למסיבה.

   לעוד סיפורי סלבס:
   קאט פייט: מי העזה להתעסק עם אופירה אסייג?
   לי לוי וליאונרדו דיקפריו מתקרבים

   עופר שכטר (אלירן אביטל)
   פיטר פן נצחי. עופר שכטר עם האחיינית

   אתמול (ב'), התקיים אירוע ההשקה של פארק 'עזריאלי 360', ומשך אליו לא מעט סלבריטאים. מי למשל? שירה גוטמן, הבת של הטופמודל, גלית גוטמן, וכוכבת קטנה בזכות עצמה, ממש לא צריכה שאמא תעסיק אותה בחופש הגדול. להיפך, אמא גלית צריכה להתחנן לקצת זמן איכות עם הטינאייג'רית שלה.

   לירז צ'רכי (אלירן אביטל)
   הופעת בכורה. לירז צ'רכי והבת ג'ון

   גם לירז צ'רכי בהופעת בכורה עם ג'ון אבני הקטנה, והאיט גירל דנה זרמון, שלא ממש פרגנה לאמהות שהגיעו לאירוע מתוקשר עם הילדים. הפיטר פן הנצחי, עפר שכטר, הגיע להשתובב עם האחיינית אורי, ולמרות שהוא לא ממש בקטע של ילדים משלו עדיין (או חתונה), היא כבר ממש כן: "אני אומרת שהוא צריך להביא ילדים עכשיו, הוא עדיין מחכה".

   אסי עזר (אלירן אביטל)
   (לא) בקרוב אצלך. אסי והאחיינים

   הנשוי הטרי, אסי עזר, הגיע עם האחיינים המתוקים, שדווקא פרגנו לו וסיפרו לוואלה! סלבס שהוא דוד טוב, אבל כשנשאל מתי החסידה תגיע לביקור אצלו ואצל בן זוגו אלברט אסקולה, עזר ענה בצוורה חותכת "לא בקרוב". אז מתי? וואלה! סלבס צריכה לרשום ביומן תאריך לברית או לזבד הבת.

   וואלה! סלבס כבר לגמרי מוכנה להקים משפחה, רק חסר מי שיקח אותה כבר.

   גלית גוטמן + שירה גוטמן (אלירן אביטל)
   שני דורות של יופי. גלית ושירה גוטמן
   דנה זרמון (אלירן אביטל)
   סלפי? דנה זרמון
   מייקל לואיס (אלירן אביטל)
   תיזהר לא ליפול, אתה תפגע בקוביות. מייקל לואיס