פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תחת התקפה: מי שולח לקורין גדעון הודעות נאצה?

   'צבא האמת' של שי חי יוצא משליטה. הפעם על הכוונת: המנחה החיננית של 'האח הגדול', קורין גדעון. אז מי היא עשתה שהצליח לעצבן את צבא המטורללים? וואלה! סלבס גט א לייף

   תחת התקפה: מי שולח לקורין גדעון הודעות נאצה?

   'צבא האמת' של שי חי לא עוצר: אחרי שהגיעו עד נווה אילן כדי להבהיר לדיירים שנשארו בבית מה הם חושבים עליהם, ואחרי שגרמו למודחת אור סיונוב להחליף מספר טלפון - כעת יש להם מטרה חדשה: מנחת 'האח הגדול', קורין גדעון.

   רוצים עוד רכילות?
   בר רפאלי מציגה: תרגיל התחמקות מלוכלך
   שיר אלמליח חושפת חזה בהפקת אופנה בינלאומית

   קורין גדעון (צילום מסך)
   מאשימים אותה ברומן. (צילום מסך: פייסבוק)

   בראיונות שונים שהעניקה בתקשורת בשבוע האחרון, גדעון אמרה כי מבחינת ההפקה יש אפס סבלנות כלפי אלימות, ובכך רמזה כי המעשה שעשה שי חי, בו בעט במיצג האומנותי של אור - נחשב למעשה אלים. תגובתו של צבא האמת המסור לא איחרה לבוא, כך מצאה עצמה המנחה החיננית מותקפת בכל מקום ברשת, וכן, גם בנייד הפרטי שלה.

   קורין גדעון (צילום מסך)
   צילום מסך: פייסבוק

   המעריצים טוענים כי ההפקה התעלמה מפעולות אלימות של שאר הדיירים, וכי "בעיטה בקרטון" לא נחשבת למעשה אלים לעומת החרם שחווה שי חי בתוך הבית. בנוסף, מאשימים אותה 'החיילים' במשוא פנים, וכי ההעדפה שלה כלפי הדיירים האחרים מונעת מאינטרסים אישיים - ומצרפים תמונות שלה עם אחיו התאום של עומרי בן נתן, רועי.

   קורין גדעון (צילום מסך)
   צילום מסך: פייסבוק

   "ידוע שאת מקומבנת עם אח של עומרי, אבל מי את שתגידי ששי חי אלים?", כתבה לה גולשת זועמת, "ממליצה לך ללכת לטיפול נגד הזיה, נמצאת שנייה וחצי בתור מנחה עם בגדים של הומלסית ופול מייק אפ שיסתיר את הכיעור שלך". גולשת אחרת כתבה: "אין לך דיעה משל עצמך קורין, את בסך הכל עוד בובת מריונטה שמופעלת על ידי יורם זק... שום חיוך שלך לא ימחק את רצף השקרים והשטויות שאת פולטת... ולסיום תתביישי!".

   ארז טל, קורין גדעון (יואב דודקביץ')
   תחת מתקפה. גדעון עם ארז טל

   אז אמנם קורין ורועי נפגשו במקרה בהופעה וצולמו בכמה תמונות למזכרת, אך השניים ממש לא ביחד. העובדות לא מונעות מהמעריצים להמשיך ולהתקיף את המנחה, ונראה שאם העניינים לא ירגעו, גם גדעון תאלץ להחליף את מספר הטלפון שלה.

   וואלה! סלבס קוראת לצבא האמת של שי חי לחפש חיים. דחוף.

   מה אתם חושבים על המתקפה על קורין? דברו בפייסבוק

   קורין גדעון (צילום מסך)
   צילום מסך: פייסבוק