"דודו אהרון לא מדבר עם ההורים שלו כבר חצי שנה"

החכם מאיר נקרא על ידי ציפורה אהרון להסיר את הכישוף שהוטל על בנה, דודו אהרון, וכעת בראיון לוואלה! סלבס הוא שופך אור חדש על הפרשה שמסעירה את המדינה. אז מה עומק השבר בין הזמר להוריו? ואיך הם מרגישים בימים אלה? וואלה! סלבס אמא יקרה

מאור בן הרוש | צילום סטילס: סמי טהרני| צילום וידאו: ניב אהרונסון
28/01/2016
ניב אהרונסון

מאז הראיון המדובר שנתנה ציפורה אהרון בתוכנית הרדיו של אליקו, הם ממעטים לדבר עם התקשורת ומסתגרים בביתם. אז מה יש לאחד האנשים היחידים שפגש אותם ושוחח עמם לספר על מצבם? לא דברים מעודדים, מסתבר.

לעוד סיפורי סלבס:
עמוס תמם ואישתו מצפים לתינוק ראשון
מקורבים למשפחה מספרים: "אנחנו חוששים לחייה של ציפורה אהרון"

טוב לדעת (מקודם)

בדיקה חכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי - כעת במבצע

מוגש מטעם שחל
יש מצב לשלום בית? דודו אהרון ושיר רוזנבלום(צילום: ניר פקין)

החכם מאיר נקרא על ידי מקורב למשפחה, סמי טהרני, להסיר את ה'כישוף' שהוטל על ידי החברה של דודו, שיר רוזנבלום, על בנם האהוב. מסתבר שהנתק בין דודו אהרון והוריו לא התחיל בשבועות האחרונים, ומדובר בקרע שנמשך כבר למעלה מחצי שנה: "הם הורים שבורים, הורים עצובים. הלך להם בן. חצי שנה שלא מדבר איתם ולא מקשיב להם, ולא עונה להם ולא פותח להם את הדלת.יש שם ממש שבר".

דודו, ציפורה ושיר בימים יפים יותר(צילום: ארן חן צלמים,)

החכם מאיר גם מוסר פרטים על מצבה הרפואי והנפשי של ציפורה, שכפי שדווח בוואלה! סלבס, לא חשה בטוב מאז התפוצצה הפרשה: "האישה הזאת שבורה, היא ובעלה הם שבר. כואב להם יותר שהבן לא מדבר והבן התרחק".

אז האם יש אופק לתיקון הסכסוך המשפחתי המתוקשר? הרב מאיר חושב שכן: "אני מאמין ובטוח שאפשר להביא לפשרה בין האמא לבין בת הזוג של דודו. הן יכולות לחיות ביחד, אין שום בעיה עם זה". ונאמר אמן.

וואלה! סלבס קוראת לחכם מאיר להסיר ממנה את הכישוף שגורם לה להיות אובססיבית לאוכל.

מה אתם אומרים על הסכסוך המתוקשר? דברו בפייסבוק

  • דודו אהרון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully