מקורבים למשפחה מספרים: "אנחנו חוששים לחייה של ציפורה אהרון"

הדרמה של משפחת אהרון מסרבת לגווע,חברים של המשפחה מספרים היום שהם חוששים לחייה של אמו של דודו, ציפורה, שנמצאת בימים האחרונים בנתק מבנה ומצבה הנפשי ירוד. מנגד, אחותו של דודו, עינב אהרון, מכחישה. וואלה! סלבס אמא יקרה

27/01/2016
סרטון הווידאו באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור

הקרע במשפחת אהרון ממשיך להתרחב, אחרי שעדויות חדשות צצו על התערבות האם ציפורה בחייו האישיים של בנה הזמר דודו אהרון, וחוסר ההסכמה שלה לקבל את חברתו הנוכחית שיר רוזנבלום בחיה - כעת מקורבים למשפחה מספרים לוואלה! סלבס שהם חוששים למצבה הבריאותי של האם.


האם, שבימים האחרונים לא מתקשרת עם בני המשפחה והחברים ומסרבת לדבר עם כלי התקשורת, נמצאת במצב נפשי ובריאותי לא טוב לדברי מקורבים "האמא נמצאת במצב נפשי קשה, היא בסכנת חיים".
רוצים עוד חדשות חמות?
הקמפיין המפתיע של שלומית מלכה
מי הבחורה שהעזה להתעסק עם בנות הקרדשיאנס?
שני כהן על החברים מ'ארץ': "אנשים פה לא באמת חברים"

טוב לדעת (מקודם)

נתפס לכם הצוואר? הגיע הזמן לשחרר בטיפול ביתי וטבעי

מוגש מטעם בי קיור לייזר
דודו אהרון עם אמו ציפורה לפני כשנה.(צילום: ארן חן צלמים,)
היא אישה מבוגרת שעלולה לקבל התקף לב או לעשות משהו לעצמה. ברגע שהיא תחשוב שאין לה מה להפסיד".

בשיחות שונות עם אנשים בסביבת משפחת אהרון, הם לא מפחדים להשתמש במילים קשות וחוששים לחייה של האם ציפורה, "תקשיב, היא אישה מבוגרת שעלולה לקבל התקף לב או לעשות משהו לעצמה, ברגע שהיא תחשוב שאין לה מה להפסיד".

מלבד חבריה של ציפורה גם בני המשפחה שלה מנסים להרגיע "גם הבעל שלה מנסה. היא רצתה ללכת לבכות לו ולעשות שם סצינה גדולה, אנחנו שכנענו אותה שתרגע כרגע ותנסה לפנות ללב שלו ולא לעשות כלום בהמשך".

אהרון עם שיר רוזנבלום(צילום: מערכת וואלה! NEWS, צ'ינו פפארצי)
"אני מקווה שהיא לא תעשה לעצמה שום דבר רע, אבל אין לדעת"

הקרע המשפחתי במשפחת אהרוו מתקיים מספר שבועות "כואב הלב עליה" ממשיכים לדבר החברים, "הפגישה עם הרב עשתה לה קצת טוב על הלב אבל היא הזדקנה בתקופה האחרונה בצורה קיצונית, קשה שלא לשים לב. אני מקווה שהיא לא תעשה לעצמה שום דבר רע, אבל אין לדעת". לאוזנינו מספרים אותם מקורבים שוב שהם היו רוצים להעביר מסר חד לדודו שיתקשר עם אמו, "שלא יהיה מאוחר מדי".

"האב מנסה להרגיע אותה גם"(צילום: דנה קרן)

בשיחה עם וואלה! סלבס אחותו של דודו עינב אהרון לא ממהרת לנדב פרטים אך מכחישה שיש בעיות עם אמה ומוסרת שהיא מרגישה טוב אך סירבה להתייחס לשאר השאלות שהופנו אליה.

וואלה! סלבס אמא יש רק אחת, אלא אם כן השכנה הכינה בדיוק סיר קוסקוס.

"רוצים לפנות ללב שלו" . אהרון ושיר(צילום: ארן חן צלמים,)
"אין לה יותר מה להפסיד "(צילום: ארן חן צלמים,)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully