פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה?! יהודה לוי, אושרי כהן ועדי הימלבלוי פורשים מעולם הבידור?

   מאור שוויצר מחלטר כמלצר בבית קפה, יהודה לוי עושה שוב סידרה על יהודה לוי, ואיך קרה שאושרי כהן ועדי הימלבלוי עובדים כחלקני פליירים לפאלפל? וואלה! סלבס מובטלת

   מה?! יהודה לוי, אושרי כהן ועדי הימלבלוי פורשים מעולם הבידור?

   אם עברתם לאחרונה בכיכר דיזינגוף וראיתם את השחקן אושרי כהן מחלק פליירים לפלאפל לצד הכוכבת עדי הימלבלוי, או את מאור שוויצר מאחורי עמדת בריסטה בבית קפה מרכזי מכין קפוצ'ינו חזק, או את יובל שרף הולכת לאיבוד ברחובותיה הקסומות של פריז? אז לא הזיתם - זה באמת קרה. כן, הסיוט הכי גדול של כוכבי ישראל עומד להתגשם.

   מה קורה כאשר המנהלת האישית של השחקנים העסוקים בישראל לא זמינה, לא עונה ולא דואגת לבעיותיהם? יהודה לוי כמעט סוגר עסקה להפקת סדרה חדשה שעוסקת ביהודה לוי שמשחק את יהודה לוי שמשחק את יהודה לוי ויובל שרף מגיעה לרחובות פריז הרומנטית במקום ברחובות הרצליה הפחות רומנטית. חכו זה עוד לא הכל.


   רוצים עוד חדשות חמות?
   פפארצי: כריס מרטין והחברה החדשה רומנטיים בפריז
   רן דנקר והחבר בהופעה פומבית נדירה
   מיילי סיירוס התלבשה כמו מגן דוד וחטפה מהטוקבקיסטים

   סרטון חתונה מאיה שהרבני (צילום מסך)
   מאיה? מה קורה! אפשר תוספת עמבה? אושרי כהן ועדי הימלבלוי

   איתי תורג'מן לעומתם, נאלץ לחתום על השתתפות בעונה ה-33 של הריאליטי "הישרדות" וחוזר לאי הבודד רק כי המנהלת שלו לא ענתה לו ואניה בוקשטיין ורן דנקר נאלצים להשתתף בפרסומת למשחה רפואית מביכה במיוחד, כשעל כל תרחישי האימה האלו מדווח רועי בר נתן בקול רציני וארשת פנים רציניות.

   סרט חתונה מאיה שרהבני (צילום מסך)
   וואלה! סלבס אוהבת את מאור שוויצר כמו שהיא אוהבת את הקפה שלה. חזק

   אוקיי, עכשיו, אחרי שהלב שלכם החסיר פעימה או שתיים - אתם יכולים להירגע כי הסיוט עדיין לא התגשם ואושרי כהן בכלל מבלה על הסט של "הומלנד", יהודה לוי עושה את הפסטיגל, מאור שוויצר עושה חזרות ב"הבימה" למחזה חדש ולא צריך לדאוג לקריירה של יובל שרף או עדי הימלבלוי במיוחד. אז מה הסיפור הגדול? כל התרחישים האלו הם חלק מסרטון החתונה של המנהלת האישית של כל המשתתפים בסרטון, מאיה שהרבני, שהצליחה לגרור את בכירי התעשייה ביום שישי האחרון לנמל תל אביב כפי שקראתם כבר כמובן.


   לכבוד החתונה נבחרת השחקנים של הסוכנת זוהר יעקובסון אותם מנהלת שהרבני החליטו להפתיע אותה וערכו לכבודה סרטון חתונה מרגש ומצחיק במיוחד, שכללהופעות אורח של חבריהם וגם של כמה גדולי אומה מפחידים ומקושרים במיוחד שהוקרן בחתונה. אם תהיתם מי עומד מאחורי הסרטון אז בעמדת המפיק, הכתיבה והבימוי עומד לא אחר מאשר השחקן אושרי כהן אליו חברו גם הכותב רונן מניפז והעורך קובי בכר.


   וואלה! סלבס עבדה פעם בתור השיפוד בשווארמיה מקומית בעכו.

   סרט חתונה מאיה שרהבני (צילום מסך)
   יהודה לוי משחק את יהודה לוי שמשחק את יהודה לוי?!חלום
   סרט חתונה מאיה שרהבני (צילום מסך)
   חוזר לאי. תודה לאל על התחתון הקטן והיפה. איתי תורג'מן עושה את הישרדות 33
   סרט חתונה מאיה שרהבני (צילום מסך)
   פרסומת למשחה?! רן דנקר ואניה בוקשטיין
   סרט חתונה מאיה שרהבני (צילום מסך)
   אל תפרוש מהמקצוע.