פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ארז טל חושף: עד כמה נטלי דדון חכמה?

   בקרוב מאוד, תזכו לראות האם הסטיגמה על דוגמניות נכונה - והכל באדיבות ארז טל, שיגרום לכמה מהאנשים הכי מפורסמים בביצת הבידור להתחרות אחד מול השני בקרב טריוויה על המסך. וואלה! סלבס שכל

   נטלי דדון ארז טל (עיבוד תמונה)
   את מטורפת, אתה חתיך, או להיפך. נטלי דדון VS ארז טל (יח"צ)

   הו, כמה סטיגמות דבקו באנשי תעשיית הבידור המקומית במהלך השנים: הדוגמניות מטופשות, השחקנים מרוכזים בעצמם ומוזיקאים? אם הסמים לא שרפו להם את התאים במוח, הם לא באמת יודעים לעשות דבר מלבד לשיר בקול גדול או לפרוט על מיתר. כעת, לכל האנשים הנוצצים יש דרך להפריך את הקלישאות השחוקות, בעזרתו האדיבה של אחד המוחות הגדולים ביותר על המסך הישראלי - ארז טל, שיוכיח אחת ולתמיד שלדוגמנית כמו נטלי דדון, יש שכל בקודקוד!


   עוד סיפורי סלבס:
   התגעגעתם? נטלי דדון משתזפת בביקיני
   צפו: מה גרם לאוריאל יקותיאל לצרוח מפחד?
   הידעתם? יעל בר זוהר וטום באום קרובי משפחה

   ארז טל (שוקה כהן)
   בתפקיד המנחה. ארז טל (צילום: שוקה כהן, יח"צ)

   לוואלה! סלבס נודע כי טל יתחיל בקרוב בצילומי שעשועון חדש שפיתח עבור ערוץ 2, כזה שכולל כוכבים מקומיים, שאלות קשות ותחרות למי יש את המוח הכי גדול. שילוב מנצח? אפשר להאמין שכן. אל טל, שמלבד יוצר החידון הטלוויזיוני ישמש גם כמנחה שלו, יצטרף בכל תכנית קומיקאי שייתן חוות דעת על התשובות של המתמודדים לשאלות בנושאים כללים.

   בתכנית הראשונה, צפויים להשתתף כאמור דדון, שתתחרה בשאלות ראש בראש מול השחקן אורי גוטליב ועדי שילון. את תפקיד המצחיקן ימלא הבדרן ישראל קטורזה, שיצחק עליהם מהצד. בהמשך, צפויים להתשתתף בחידון הסלבס גם אושיות כמו אסתי גינזבורג ודודו אהרון, שיפגינו למי יש יותר ידע כללי.


   וואלה! סלבס לא הוזמנה להשתתף בתחרות, כי הידע שלה מסתכם בארוחות בוקר של בתי מלון.


   רכלו על השעשועון הנוצץ של ארז טל בפייסבוק

   נטלי דדון אלמא (יח"צ , ירון כהן שיא הצילום)
   דדון במתח? נטלי בפוזה אופיינית (יח"צ)
   ישראל קטורזה (יח"צ , בת כהן שרון כתב)
   הסיידקיק. ישראל קטורזה (יח"צ)