פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הו, כינרת שלו: ראש הממשלה נתניהו גולש

   במקום לבלות את חופשת הקיץ מעבר לים, ראש הממשלה העסוק פינה לעצמו חצי יום לנופש משפחתי בגבולות ישראל. כולל פעילות ספורטיבית של נתניהו בכינרת. וואלה! סלבס והגלשן שלה

   בנימין נתניהו (תמונות גולשים)
   מתחבר לטבע. ראש הממשלה נתניהו

   בין התורים העמוסים בדרך לביקורת הדרכונים בנתב"ג, לחדרים המלאים של מלונות הבוטיק ברחבי העולם - יש כמה אנשים עסוקים מאוד, שיש להם זמן רק לכמה שעות של פנאי באתרי הנופש המקומיים. נניח, ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהחליט לקחת חצי יום חופש ובחר לבלות אותו תחת השמש, בין הגלים, הרחק ממעונו הרשמי בירושלים. הטוויסט: הבילוי כלל גלשן רטוב מאוד.


   עוד סיפורים לוהטים:
   התכנית של טום באום ואוריאל יקותיאל בוטלה
   טיטי איינאו ובן הזוג המיליונר בדייט פרוע

   בנימין נתניהו (תמונות גולשים)
   חופשי על הגלשן! בנימין נתניהו

   אתמול (ג'), למשך כמה שעות של שלווה, ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה יצאו מביתם, לטובת טיול זוגי חשאי בצפון הארץ. חצי יום החופש, כלל גם פעילות ספורטיבית בכינרת – וברור שלוואלה! סלבס הגיעו התמונות של האזרח החשוב כשהוא חותר בלב הים שבצפון הארץ, בבגד ים כמובן.

   במסגרת היום שבו לקח (דווקא עכשיו, כמו הסלוגן הידוע) חופשה בישראל - ניסה ראש הממשלה את כוחו בחתירה על גלשן סאפ. זה בסדר, ברור שאפוד המצופים נכלל בתכנית. על פי עדי ראיה, ביבי הפגין כושר כשחתר בעמידה על כלי השייט האישי יותר מקילומטר במימי הימה. הגברת נתניהו, כנראה נהנתה להשקיף עליו מחוף מבטחים.


   וואלה! סלבס גולשת רק לפסים אישיים.


   רכלו על ביבי על הגלשן בפייסבוק

   בנימין נתניהו (תמונות גולשים)
   "יש גלים?". ראש הממשלה נתניהו גולש