פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אכזבה: התכנית של טום באום ואוריאל יקותיאל בוטלה

   לילי בהלם: מתברר שצמד הרצים הגאים מהריאליטי סובב העולם, טום באום ואוריאל יקותיאל - כבר לא יככבו ביחד על המסך הקטן בתכניתם המשותפת. הסיבה: ביקורות רעות, רייטינג נמוך ותסבוכת תוכן שיווקי. וואלה! סלבס פחות

   שישי טייק-אווי (יח"צ , אסף שמע)
   לולי, ביטלו לי! טום באום, אוריאל יקותיאל ועומר מילר(יח"צ)

   לולי, וואלה! סלבס לא התאכזבה כך מאז שראתה את הצמד "לילי ולילו" רצים, קופצים, צווחים ומזיעים עד הגמר של "המירוץ למיליון" - אבל אז מגיעים למקום השני. כעת, מתברר כי התכנית אותה מגישים מדי שישי טום באום ואוריאל יקותיאל, יורדת מהמסך. הסיבות? טמונות בכיס, כנראה.


   עוד סיפורי סלבס:
   ושוב איתכם: עדי הימלבלוי שוב חוזרת לעיר הולדתה
   מסודרת: טיטי איינאו והחבר בבילוי לילי סוער
   מלחמת בנות: קים קרדישאן נגד ביונסה

   טום באום, אוריאל יקותיאל (ניר פקין)
   טוב, פחות יחד. באום ויקותיאל (צילום: ניר פקין)

   רק בשבוע שעבר, עוד עמלו במרץ יקותיאל ובאום על התכנית השבועית שלהם ביחד עם השף עומר מילר, אך כעת נראה שהתכנונים השתנו. לוואלה! סלבס נודע כי בהפקת התכנית, החליטו להוריד אותה מהאוויר, זאת לאחר שככל הנראה, קיבלו תלונות וקנסות על שימוש בתוכן שיווקי שלא כמותר.

   עוד מספרים מקורבים, כי סיבות נוספות לירידתה מהאוויר, הן הביקורות הרעות והרייטינג הנמוך, שלא ממש תרמו לנושא. יום צילום שתוכנן לשבוע הבא, בוטל בהתראה קצרה.

   התכנית, 'שישי טייק אווי', שאירחה מדי שבוע שלושה מפורסמים - במהלכה גם בושלה ארוחת ערב על ידי השף המפורסם, היתה אמורה לרדת מהאוויר בנובמבר. אך כעת, לאור הסיבות הרבות - הוחלט בזכיינית רשת לסיים אותה מוקדם מן הרגיל, ולשדר את הפרקים שכבר צולמו מבעוד מועד, כך שבסוף ספטמבר תאלצו להיפרד מהשלישייה הלוהטת. ביוש.

   מ"רשת" נמסר בתגובה: "שישי טייק אווי תגיע לסיומה בסוף ספטמבר".


   וואלה! סלבס מבטלת רק את התור אצל הדיאטנית שלה. בכל שבוע מחדש.


   רכלו על הביטול של טום ואוריאל בפייסבוק

   אוריאל יקותיאל (רפי דלויה)
   כפרה, נתראה במצעד הבא. אוריאל יקותיאל (יח"צ)