מצטמצמים? אנג'לינה, בראד והילדים טסים במחלקת תיירים

מתברר ששניים מהכוכבים הגדולים בהוליווד הכי לא עפים על עצמם. אחרת, מה הסיבה לכך שבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי עלו על טיסה מסחרית, שבה השתלבו עם שאר הנוסעים במחלקה ה"רגילה"? וואלה! סלבס חינוכית

שירות וואלה! סלבס
08/06/2015
ארזתם לבד? בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי והילדים בנמל התעופה(צילום: צילום מסך, dailymail.co.uk)

הו, מנעמי החיים הטובים, שמפניה עם קוויאר, קוקטיילים ובגדי מעצבים, תכשיטים וארוחות שחיתות, טיסה פרטיות או לכל הפחות מושבים במחלקה ראשונה. או שבעצם, רגע, טיסה במחלקת תיירים, יחד עם "פשוטי העם"? הפתעה!

זה לפחות מה שעשו אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט - שניים מכוכבים הגדולים והעשירים ביותר בהוליווד, באמריקה ולמעשה בעולם כולו - שבחרו לעלות על טיסה משפחתית, יחד עם ששת ילדיהם המשותפים, כשבידם כרטיסים למושבים במחלקה הבסיסית במטוס, מחלקת אקונומי, או כפי שאתם ככל הנראה מכירים אותה: המחלקה שבה אתם טסים ליעד נחשק הרחק מהבית.


עוד סיפורי סלבס:
40 הרגעים, התמונות והסודות של אנג'לינה ג'ולי
שוטרים ליוו את קייט מוט לאחר שהתפרעה במטוס
הסלבס במכנסונים? "יכול להיות שלבשתי בגדים קצרים מדי"

בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי. dailymail.co.uk, צילום מסך
טוב, זה באמת קורה. באמת!(צילום: צילום מסך, dailymail.co.uk)
בראד ואנג'י חולקים שטח אכסון עם פשוטי העם!(צילום: צילום מסך, dailymail.co.uk)

רגע, האם שלל הילדים סוף סוף חיסלו את ההון המשפחתי וגרמו להוריהם להחליט על קיצוצים באורך חייהם? לא בדיוק. זה קרה, כאשר פיט, ג'ולי (שציינה בסוף השבוע את יום הולדתה ה-40) והילדים מדוקס, פאקס, זהרה, שיילו והתאומים ויויאן ונוקס, טסו מארצות הברית לניס בצרפת, כולל עצירת הביניים בבירה פריז.

אז, ניגשו לדוכן הצ'ק אין בעצמם, קיבלו את הכרטיסים ולוו למטוס, שם התערבבו עם יתר הנוסעים מבלי ליצור עניין או רעש על המושבים שקיבלו. כן, כולל המזוודה שפיט ניסה לדחוף בכוח לתאי האכסון (בעצמו! בלי עזרה!) מעל ראשם של הנוסעים ההמומים שישבו לצד "הגבר הסקסי בעולם" בכובע וחולצה סגולה או טייס המשנה שבהה בקימורים של אחת הנשים המעוררות בתעשיית הקולנוע, בעודה מהדקת את חגורת הבטיחות. אפשר לשער רק מה הדיילים שעל הטיסה חשבו כאשר בקשו מהם לבחור בין מיץ תפוזים לדיאט קולה.

דרמה!

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט נתפסו במריבה סוערת?

לכתבה המלאה
את היציאה, הם כבר עשו במדרגות צדדיות. אנג'לינה ג'ויל והילדודס(צילום: צילום מסך, dailymail.co.uk)
ברור שגם בראד פיט סוחב(צילום: צילום מסך, dailymail.co.uk)

בסיומה של הטיסה השגרתית, שניתן לשער כי הוזמנה ברגע האחרון (כתחליף לטיסה הפרטית הקצרה שהמשפחה מורגלת אליה בשגרה, כשהם מגיעים לביתם המבודד שבצרפת) - ליוותה את המשפחה דיילת פרטית, שהובילה אותם להסעה המשפחתית המיוחדת. בכל זאת, בראד ואנג'י טסים תיירים, אבל רק עד גבול מסוים.


וואלה! סלבס טסה רק בתא המטען. ככה זה כשמנסים להשתחל למזוודה.


רכלו על אנג'י ובראד, משפחה רגילה בהחלט, בפייסבוק

טיסה נעימה וכאלה. בראד פיט בצרפת(צילום: צילום מסך, dailymail.co.uk)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully