יהודה לוי ושלומית מלכה: "אנחנו נהנים". צפו

הזוגי זוג החדש הכי מרגש בביצה המקומית, לא רק יוצא להזיע יחד - אלא גם לבלות בנעימים בשמש החורפית. אבל מה גרם ליהודה לוי ושלומית מלכה להתרגז מול המצלמה? וואלה! סלבס מאוהבת

וואלה! סלבס | צילום: ניר פקין
24/02/2015
ניר פקין

בסדר, וואלה! סלבס מודה שאולי היא התרגשה מדי מהעובדה שחשפה בפני העולם שהחברה החדשה של יהודה לוי, רווק נחשק בהחלט, היא הדוגמנית הבינלאומית שלומית מלכה. כבר ראיתם אותו מדבר עליה, אותה מדברת (נו, בערך) עליו - וגם פפראצי זוגי בהחלט שכולו אהבה של השניים. לכן, בלי למצמץ, שלחה את צלם הפפראצי גם כדי לקבל ציטוט משותף של השניים על הרומן הטרי של "האיש החשוב מאוד" (אולי די) עם הצעירה היפה מאוד. זה נגמר בצעקות!


עוד סיפורי סלבס:
בית בישראל: אסי עזר ובן הזוג רכשו דירה חדשה
מה גרם לטום מ"המירוץ למיליון" לברוח מאירוע?
ריטה תחליף את מירי בוהדנה בקמפיין היוקרתי

יהודה לוי מפנים. האימה!(צילום: ניר פקין)
שלומית מלכה מבינה... ומעכלת(צילום: ניר פקין)

אחרי שיצאו לבילוי ספורטיבי משותף והזיעו יחד, בני הזוג הנוצץ ישבו עם חברים לקפה נינוח. אז, נתפסו על ידי צלם הפפראצי שלא רק בירך אותם לשלום, אלא אפילו לא הספיק לסיים את המשפט "אני רואה שאתם נהנים יחד" - לפני שננזף על ידי לוי, שלא שמח על נוכחותו באזור. "די, די תפסיק, אנחנו נהנים מהשבת", אמר לוי, כשלצדו בת הזוג הנאווה מחייכת בביישנות.

אחר כך, כשגילו שהצלם החטטן ממשיך לתעד אותם הולכים יחד - לוי ז(שמתוגל עם הפפראצי) עק לעברו בחצי חיוך חצי רצינות, "מספיק, די מספיק". נו, מילא, כך מתחילים סיפורי האהבה הגדולים ביותר: גבר, אישה, צלם אמיץ. נוצץ.


וואלה! סלבס מציקה רק למי שהיא אוהבת. רגע, יש כזה?


רכלו על הפפראצי של יהודה ושלומית בפייסבוק

יהודה בהלם

שלומית חוששת מהשוואה לנינט?

לכתבה המלאה
יוצאים מהמקום בנונשלטיות(צילום: ניר פקין)
יהודה לוי, שלומית מלכה. ניר פקין
"עזוב, באמאש'ך". לוי ומלכה זוגיים(צילום: ניר פקין)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully