פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שופינג, בייבי: יעל פוליאקוב מתכוננת ללידה

   בזמן שהיא ממתינה לרגע שבו תעשה צ'ק אין בבית החולים שבו תביא לאוויר העולם את בתה - פוליאקוב המצחיקה יצאה להתחדש. במוצרים שיעזרו בגידול התינוקת, כמובן. וואלה! סלבס פולטת

   יעל פוליאקוב (אביב חופי)
   נו, מה אני אבחר? יעל פוליאקוב רוכשת

   בזמן שכל העולם ואישתו עסוק ביאן (של אייל ) גולן או בבייבי החדשה של נינט טייב, יש מי שעסוקה בגידול עובר משלה. בייבי כזאת, שבקרוב מאוד תצא לאוויר העולם ותאיים לכבוש את מקומם של גולן את טייב במצעד התינוקות המדוברים בארץ. קוראים לה - יעל פוליאקוב.


   עוד סיפורי סלבס:
   בשעה טובה: נינט טייב והתינוקת יוצאות הביתה
   מיכל אמדורסקי מציגה בטן הריונית
   הטיול המפתיע של אילנית ואלירז

   יעל פוליאקוב (אביב חופי)
   יש מלא מבחר!

   הכוכבת ההורסת, שבקרוב מאוד תגלגל אתכם מצחוק בקטעי המעבר לתשדירי הבחירות בערוץ הראשון - צפויה ללדת את ילדתה השנייה, בקרוב מאוד. עד אז, היא הגיעה להתחדש במוצרים שיעזרו לה בגידול הבייבי החדש, אחות קטנה לבנה הבכור.

   יעל פוליאקוב (אביב חופי)
   אולי תמליצו לי על משהו?

   פוליאקוב, הגיעה בסוף השבוע לחנות "עגליס" בהרצליה, שם החלה לפשפש בין המוצרים הרבים שיש לחנות להציע ובחרה לתינוקת לעתיד מוצרים מדליקים. בין השאר, התחדשה בסל-קל, שלל בקבוקים, שידה נוצצת ועוד כמה מוצרים שיעבירו את החודשים הראשונים של יורשת העצר בכיף. פחות או יותר.

   יעל פוליאקוב (אביב חופי)
   רגע נשמות, התינוקת צמאה

   כזכור, לפני שלושה חודשים, נישאה פוליאקוב לבן זוגה אלעד מילוא, לאחר שזה הציע לה נישואים במהלך חופשה רומנטית באילת, כפי שקראתם כאן לראשונה. זמן קצר קודם לכן, הודיעה הכוכבת שהיא גם מצפה לילד ראשון משותף לה ולבעלה. התרגשות!


   המתנה היחידה שוואלה! סלבס קיבלה להולדת הבת שלה, זה צלקת של ניתוח קיסרי.


   רכלו על יעל פוליאקוב מצטיידת בפייסבוק

   יעל פוליאקוב (אביב חופי)
   אני רוצה סל-קל כככזזההה גדול!!! יעל פוליאקוב