פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קדושה: נטלי דדון מבקרת בירושלים

   נטלי דדון השאירה את החבר הטרי בבית ולקחה איתה את החברה הטובה לביקור בעיר הקודש שבמקרה היא גם הגרושה של האקס המיתולגי שלה. וואלה! סלבס מבולבלת

   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , פול סגל)
   ממי רוצה גלויה לשלוח לחמי? פזית בראל ונטלי דדון

   מכירים את זה שאתן יוצאות עם גבר גרוש ואז מתחברות לגרושה שלו והופכות ל-BFF גם אם נפרדתן מהחבר (ואז חזרתם שוב ואז נפרדתם עוד פעם ומאז אתן מתחזקות כבר זוגיות חדשה ואטרקטיבית)? לא? יופי. אבל מתברר שנטלי דדון היא אחת כזאת ששומרת על יחסים בריאים גם עם הגרושה של האקס המיתולגי שלה. בזמן שהרוב השפוי היה זורק כל מזכרת מהאקסית ומכתים את שמה ברחבי העיר כמו אחרונת המצורעות. דדון שומרת על יחסים בריאים ומדגמנת חברות נשית בריאה.

   נכון שעיר הבירה ירושלים כבר רגילה לביקורים יומיומיים של אישים חשובים וסלבס, הפעם הגיע תורה של מלכת הראליטי ונסיכת האינסטגרם נטלי דדון שהגיע לירושלים לביקור בעיר העתיקה וניצלה את ההזדמנות של מזג האוויר הנוח לקצת פסק זמן ונשימה של אוויר הרים צלול כיין.


   רוצים עוד חדשות חמות?
   דוהרת: רכב היוקרה החדש של בר רפאלי
   לא נחים: יהודה לוי והחברה בדאבל דייט
   "אנג'לינה ג'ולי היא חסרת כישרון מפונקת"

   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , פול סגל)
   ממי אני חייבת לקנות כמה מזכרות. יש פה דיוטי?

   לצערו של הצלם האמיץ דדון השאירה את הבויפריינד הטרי תמיר ויצמן בבית ולקחה איתה חברה טובה, ויצמן כפי שקראתם לראשונה בוואלה! סלבס הוא הצמוד הטרי של גברת דדון שבעברו הרומנטי נמצאת השחקנית והדוגמנית מורן אטיאס והוא גם במקרה גיסה של כוכבת הילדים, מיכל הקטנה.

   מי שכן זכתה לבלות קצת זמן איכות בעיר הקודש היא חברתה הטובה של דדון, פזית בראל שגם במקרה אוחזת בטייטל של הגרושה של האקס המיתולגי של דדון, חמי בראל שאמנם היחסים עם בראל כבר מזמן הסתיימו אבל השתיים נשארו חברות טובות עד היום ואפילו טיילו בעבר מעבר לים במקומות כמו טורקיה ומינכן. הפעם השתיים לא התרחקו יותר מדי ונסעו שעה הרחק מתל אביב לקצת זמן איכות נשי בעיר הקודש (כולל כיסויי הראש המתבקשים והלבוש הצנוע והמבאס) בין הבילוים בבתי הקפה וקניות בשוק המקומי השתיים אף זכו לשים פתק בכותל. מה היה כתוב שם? רק אלוהים יודע

   לוואלה! סלבס אסור לבקר בעיר הקודש כי היא מכשפה

   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , פול סגל)
   לא, אני מתה על אוריינטליות
   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , פול סגל)
   טוב, יש מישהו שייקח אותנו טרמפ לכותל? אניוון?
   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , פול סגל)
   חבר אתה רוצה לשבת לשתות גם?
   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , פול סגל)
   אל תתייחסי אליו