פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הרווק: יהודה לוי בדייט עם אלמונית

   רגע, מה? הרווק הכי מבוקש בתל אביב בשנה האחרונה, נתפס באמצע דייט לילי על כוס יין - יחד עם ידידה ברונטית מסתורית. מבולבלים? לאדון יהודה לוי הפתרונות. וואלה! סלבס צמד חמד

   יהודה לוי (ניר פקין)
   אתה לא רואה שאנחנו באמצע? יהודה לוי והידידה

   שמישהו ינסה לעצור את יהודה לוי! אחרי שוואלה! סלבס הדליקה נרות בתחילת השבוע, לציון רעידת האדמה שפקדה אותה לפני שנה - כאשר הפאוור קאפל הכי גדול של ישראל דאז - לוי את נינט טייב -הפרידו כוחות, נדמה כי כולם המשיכו הלאה. הצד הגברי, לא ממש עוצר בדרך לתואר "הרווק הכי נחשק של ישראל".

   בזמן שארוסתו לשעבר חוגגת את מסיבת הרווקות שלה בדרך לחתונה והלידה הצפויה, לוי המשיך הלאה ומשדר עסקים כרגיל. גם מקצועית, עם סדרת דרמה מסקרנת שתפציע בקרוב על המסך הקטן, וגם אישית, עם שלל רומנים שמנסים להדביק לו.


   רוצים עוד חדשות חמות?
   אילנית לוי ואלירז שדה מדברים על אירוסים
   מי גנב את האופנוע היוקרתי של גדי סוקניק?
   ויוה לדיווה: מרטין סולל משתוללת עם מלכות דראג

   יהודה לוי (ניר פקין)
   הדשא של השכן סינתטי יותר

   בשבוע שעבר, הגיע למסיבת יום ההולדת של חברו אורי פפר שחגג במסיבה עמוסת כוכבים, כשאיתו ידידה יפת מראה. אחר כך, התברר כי מדובר במגישת חדשות אמריקנית וידידה של הכוכב בן ה-35. אך הנה, לפני שהספקתם למצמץ, לוי כבר נצפה יושב על כוס יין בבר קטן בתל אביב, כאשר הוא עסוק בשיחה צפופה עם ברונטית יפה (טוב, הבנו מה הטייפ שלך).

   אז רגע לפני שרווקות העיר תולשות את השיער מהקרקפת וקופצות מהבניין הקרוב, וואלה! סלבס יכולה לגלות שהאלמונית היא בעצם שחקנית וידידה של יודה. השניים, כבר נתפסו מבלים בעיר בעבר, כך שכרגע אין שום סיבה להכנס לדיכאון. לוי עדיין רווק, אז ליידיז, קחו מספר ותתפללו לאלוהים שאולי המזל יגיע אליכן.


   וואלה! סלבס אוהבת שלוקחים אותה לדייט ראשון בסטקייה.


   רכלו על הבחורה שמבלה עם יהודה לוי בפייסבוק

   יהודה לוי (ניר פקין)
   אי ירוק באמצע אספלט
   יהודה לוי (ניר פקין)
   נראה לך שידביקו לנו רומן עכשיו? אין מצב.. נכון?
   יהודה לוי (ניר פקין)
   טוב, אני הולך שנייה וכבר חוזר ( אומר למלצרית שיש לך יום הולדת ותביא לך עוגה עם זיקוק)
   יהודה לוי (ניר פקין)
   איך גילו אותנו? יהודה לוי