שירות וואלה! סלבס
31/07/2014

פנלופה קרוז מתחרטת? "אני לא מומחית לעניין המזרח התיכון"

יומיים אחרי פרסום המכתב שבו האשימו השחקנית הספרדייה ובעלה חוויאר ברדם, את ישראל ב"רצח עם" כלפי הפלסטינים - קרוז מתנצלת ומבהירה כי אינה "מומחית בעניין". וואלה! סלבס שומרת טינה

וזה ששברת לנו את הלב, מה עם זה?! פנלופה קרוז(צילום: GettyImages)

רק לפני מספר ימים, הצליחה השחקנית, פנלופה קרוז, לעורר את זעמם של מאות אוהבי קולנוע ספרדי מקומיים, כשחתמה על מכתב חריף לצד בעלה, השחקן חוויאר ברדם, שבו טענו שישראל מבצעת "רצח עם". כעת, השחקנית הספרדייה מתנצלת ומבהירה את הודעת הגינוי החריפה שעליה חתמה.

המכתב הפומבי, שעליו היו חתומים בני הזוג לצד אנשי קולנוע ספרדיים אחרים, בהם הבמאי פדרו אלמודובר, עורר סערה בעולם ובעיקר טענות על כך שהשנייים מגלים אנטישמיות ומצדדים בצד אחד בלבד. נראה שהלחץ החברתי עשה את שלו, והיום (ה') לפנות בוקר, פרסמה קרוז הודעת הסבר, שבאמצעותה היא מבהירה מה הוביל אותה לחתום על מכתב הגינוי וטטוענת ש"אינה מומחית בעניין". אה, באמת?


עוד סיפורי סלבס:
מה?! טהוניה רובל ומישל מרסיה מתחתנים
מדונה ממשיכה להטיף לשלום והפסקת אש
כוכב הבקסטריט בויז: "מתפלל עבור ישראל והפלסטינים"

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

בשיתוף בי-קיור לייזר
בעלך לא מתחרט? קרוז וחוויאר ברדם(צילום: AP)

"אני לא רוצה להיות לא מובנת כשזה נוגע לנושא כל כך חשוב", הסבירה השחקנית בהבהרה שפרסם הדובר שלה. "אינני מומחית בעניין ואני מודעת לבעייתיות ולמורכבות שלו. התקווה והכוונה שלי בחתימה על המכתב הקבוצתי, היתה לפעול לשלום בישראל ועזה". עוד הוסיפה קרוז, כי היא "מלאת תקווה שהצדדים יגיעו להפסקת אש ושלא יהיו נפגעים חפים מפשע, משני צדי הגבול".

כאמור, לפני כיומיים פורסם המכתב המדובר, בו גינו את פעילותה של ישראל במהלך מבצע צוק איתן. "על ישראל להסיר את המצור, שממנו סובלים בעזה למעלה מעשור שלם", ציינו במסר החריף. בנוסף, האשימו את הקהילה הבינלאומית בכך שהיא לא נוקפת אצבע למנוע את התקיפות. את האשמה בהסלמה במצב הביטחוני, תלו האמנים בישראל, שלטענתם מעודדת את "כיבוש השטחים הפלסטינים במקום לשוב לגבולות 67'".

מחכים להודעת התנצלות זוגית. קרוז(צילום: GettyImages)

את מכתב ההבהרה שלה, סיימה קרוז בהבעת תקווה לאחדות ושלום. "אני מאמינה בתרבותיות, שיכולה להביא לאומץ שיהיה עולם, שבו בני אדם יכלו לחיות זה לצד זה". הודעת ההבהרה, אגב, יצאה מטעם השחקנית בלבד ולא קשורה לבעלה ברדם, לבמאי אלמדובר או לאמנים אחרים החתומים עליו.


וואלה! סלבס שרפה את הדרכון הספרדי שלה ולא תשתה יותר קאווה. לעולם.


בואו תרכלו בפייסבוק של וואלה! סלבס אם אתם סולחים לפנלופה קרוז

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully