פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דרמה? רן דנקר משתמש בטיפות הרגעה

   דנקר צריך להירגע: לא ברור אם בגלל המצב הביטחוני או בגלל צילומים לקראת עליית סדרה בכיכובו - אבל כשחברו אביב אלוש הציע חומר מרגיע, השחקן לא לא התנגד. וואלה! סלבס לחץ

   רן דנקר (אביב חופי)
   תחילה זה לא נראה כל כך מרעיש! רן דנקר על סט הצילומים עם נטע ריסקין (צילום: אביב חופי)

   עם כל הכבוד לנינט ורפאלי, צריך להקדיש מחשבה לשאלות החשובות באמת - מה בעצם עובר על רן דנקר בימים אלה? ובכן, מתברר שהשחקן הרציני נותן למצב המתוח להשפיע עליו, או שבתקופה האחרונה הוא פשוט מפחד ממצלמות. כך או אחרת, הוא נדרש לחומר מרגיע. מזל שאביב אלוש היה בסביבה.


   עוד סיפורי סלבס:
   מנחם בן: ”הייתי מטיל מצור מוחלט על עזה”
   אוכלת בשביל שניים: נינט טייב סועדת עם חברים

   אביב אלוש, רן דנקר (אביב חופי)
   "אז קח שלוש מתחת ללשון ושתיים מעל". אביב אלוש מטפטף לדנקר

   בשבוע שעבר, בין אזעקה לאזעקה, הגיע דנקר לסט צילומים נוצץ - על מנת לעשות פוזות מפתות בתמונות לקראת העונה השנייה של הדרמה "תא גורדין", שתעלה לשידור בחודשים הקרובים ב- yes. שם, פגש הכוכב המזוקן את חבריו לסדרה מוני מושונוב ואביב אלוש, שכנראה ראה את המבט המודאג על פניו של דנקר.

   אם מדובר בקולות הנפץ המלחיצים של "כיפת ברזל" (כן) או בעובדה שידרשו ממנו להתגלח (פחות)? בכל מקרה, אלוש הציע לדנקר לקחת כמה טיפות של חומר הגרעה טבעי (וחוקי בהחלט), רק כדי לנשום לרווחה.

   אביב אלוש, רן דנקר (אביב חופי)
   "אחי, אתה בטוח שזה ירגיע, כן?". דנקר ואלוש רציניים

   רגע אחר כך, אלוש כבר נסע משם ודנקר הרגוע משהו נותר להמתין לתורו על סט הצילומים - יחד עם ספר מעורר השראה שקרא בין איפור-שיער לפלאשים. אה, מלבד החיפושים הקדחתניים אחר משהו מתוק, רק כדי להעביר את הטעם המר. ובכן, אולי בסוף המלחמה, גבר.


   וואלה! סלבס לא צריכה רגיעון, כאפה מצלמלת אחת והיא כבר לא בפאניקה.


   רכלו על הרגיעון של רן דנקר בפייסבוק

   אביב אלוש (אביב חופי)
   נתתי, פינקתי, ברחתי. אלוש ודנקר על סט הצילומים