פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אוכלת בשביל שניים: נינט טייב סועדת עם חברים

   מה עושה הריונית שארוסה לא נמצא בארץ לצידה בתקופה מתוחה ולחוצה שכזו? מבלה עם החברים הטובים ומקשקשת על ענייני השעה והמצב הביטחוני. וואלה! סלבס מרחב מוגן

   נינט טייב שלומי שבן (ניר פקין)
   אז מה אוכלים?

   אם לא די בכך שהמצב הקשה והמתוח במדינה אילץ אותה לבטל הופעות, הרוקרית ההריונית, נינט טייב, מבלה את התקופה האחרונה ארוסה המזוקן, יוסי מזרחי, שנמצא בסיבוב הופעות בניכר עם להקתו "הקולקטיב". אי לכך, ועל מנת להפוך את הייאוש ליותר נוח, ניצלה הטייב את הזמן הפנוי על מנת לבלות קצת זמן איכות עם החברים הטובים יובל שרף ושלומי שבן, ובו בזמן גם לספק את קרייבינג לקצת פחמימות.

   נינט טייב שלומי שבן (ניר פקין)
   לא לצלם את הבטן!

   טייב, שרק לאחרונה חזרה מטיול קצרצר בפריז, ניצלה את העובדה שרחובות תל אביב קצת יותר שקטים מהרגיל (מצב בטחוני וכאלה) ויצאה לבלות עם חבריה הטובים. היעד הנבחר: מסעדת גורמה במרכז תל אביב.

   נינט טייב שלומי שבן (ניר פקין)
   אני אומרת לכם.. מלפפון חמוץ זה החיים!

   טייב, שכבר לא מופתעת מנוכחות הצלמים בכל רגע ושעה שעוקבים אחריה, שלחה מבט אל עבר העדשה, גלגלה עיניים והמשיכה לדסקס עם השניים על מורשת הרוקנרול ואיך לא - על הממצאים מחודשי ההריון הראשונים.

   נינט טייב שלומי שבן יובל שרף (ניר פקין)
   נינה תעשי לנו ילד!

   בסיום הארוחה (כזכור, הנינה אוכלת עכשיו עבור שניים), השאירה החבורה העליזה טיפ, שלחו חיוך לעבר המלצרית והמשיכו בדרכם איש איש למרחב המוגן שבביתו.


   וואלה! סלבס מוכנה להיות המרחב המוגן של נינט בכל רגע נתון.

   נינט טייב שלומי שבן יובל שרף (ניר פקין)
   אפילו שנים!