פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הראל סקעת והחבר מחפשים דירה משותפת

   ארבע שנות מגורים במגדל יוקרה תל אביבי - כנראה הספיקו לסקעת. הוא ובן הזוג הנאה עידן רול, מחפשים בימים אלה דירה חדשה יחד. כן, כזו שתכיל את אהבתם. וואלה! סלבס קופסה

   עידן רול, הראל סקעת (יח"צ , אור גפן)
   "אני לא מבין, למה לא בשדרות רוטשילד?". הראל סקעת עם עידן רול

   נראה שאחרי ארבע שנים של מגורים במגדל יוקרה תל אביב, הראל סקעת מוכן לעבור למשכן חדש. הפעם, כזה שיבחר יחד עם בן הזוג שלו (שהפך לאקס, שהפך לבן זוג וחוזר חלילה) עידן רול. כן, נראה שהשניים הגיעו להבנה שטובים השניים מן האחד.

   בתקופה האחרונה, הזמיר והדוגמן (כן, הוא גם עורך דין) לא מסתירים את העובדה שהם מעוניינים לארוז את תכולת דירתם (איש איש את דירתו) - ומספרים שהם מעוניינים להיכנס יחד לבית משותף נוצץ, שיכיל את אהבתם. מכירים כזה? הציעו להם!


   עוד סיפורים נוצצים:
   החברה של כוכב גמר המונדיאל בעירום
   הקאמבק המוזיקלי של מלי לוי ושמעון גרשון
   משבר? ביונסה וג’יי זי פנו לייעוץ זוגי באינטרנט

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   יש לך דירה ליד בית וואלה!? סקעת ורול

   סקעת עבר להתגורר במגדל היוקרה (בשכנות לבר רפאלי) לפני יותר מארבע שנים. אך נראה ששנות המגורים במרומים, הרצון למצוא מקום שקט יותר, פלוס העובדה כי הוא ורול מנהלים זוגיות רצינית למדי (חמסה, חמסה) - הביאו למסקנה שזה בדיוק הזמן לעבור הלאה.

   השניים, כך על פי מקורבים, מדגמנים זוגיות רצינית - מה שכנראה אומר שהם גם מוכנים לצאת מגבולות העיר הגדולה לטובת הבורגנות הנינוחה של רעננה או גבעתיים. רגע, זה לא אומר שהם לא מחפשים גם במרכז תל אביב! נשימה לרווחה.


   וואלה! סלבס חושבת לעזוב את הפחון המשופץ לטובת לבית אמא. כן, זו דירת חדר מעופשת.

   רכלו על המעבר המתוכנן של סקעת ורול בפייסבוק