פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שובב: עפר שכטר משתולל בפרמיירה

   שלום אסייג השיק את קומדיית האייטיז שלו עם שלל המשתתפים בה, אבל אחד מהם גנב את ההצגה ומשך את שומת לבן של הבנות. הגולש עפר שכטר, זה בשבילך. וואלה! סלבס כריות בכתפיים

   אתם אולי מכירים אותו כמצחיקן מהמסך, אבל לאחרונה, שלום אסייג ניכס לעצמו תואר נוסף - יוצר וכותב של קומדיות. אתמול (ג') הושקה הסדרה שכתב עם אחיו מני ונקראת "שנות ה-80", שתשודר ברשת, כולל המון (אבל באמת המון) פרצופים מוכרים שחולקים במסגרתה זמן מסך. בין השאר, היה שם גם עפר שכטר, שהחליט להגיע כשהוא במצב רוח שובב.

   שלום אסייג, אוולין הגואל, עפר שכטר (ניר פקין)
   פה הוא עוד רגוע. עפר שכטר עם אווילין הגואל ושלום אסייג

   שכטר הקטן, שנמצא בעיצמו של קאמבק גדול לפריים טיים, משך את תשומת לבן של הבנות שהגיעו למתחם "סינמה סיטי" - ורק רצו פיסה (או לפחות תמונה) עם הבלונדיני. ברור שהוא שמח לחלק מהאהבה שלו לכ-ו-ל-ן. וומנייזר או לא?

   עפר שכטר (ניר פקין)
   וכאן הוא כבר שובבי. עפר שכטר

   בין השאר, הגיעה לאויינט משפחתו המורחבת של אסייג, מינוס הבן דניאל אסייג (שנתקע בלונדון, כי פספס את הטיסה בחזרה לארץ), פלוס האמא של אסייג - שסיפרה למי שגילמה אותה על המסך, אוולין הגואל, שקצת חששה כששמעה שהיא זו שתגלם אותה. ובכן, אחרי הפגישה המרגשת, עבר לה.

   שלום אסייג (ניר פקין)
   שלום והאישה חבוקים

   בנוסף, גם אושיות צחוק ופאייטים כמו צביקה פיק, רותם אבוהב, אורי חזקיה, קובי מימון, רון שובל, שי גולדן, מאור שוויצר ואפילו שרי גבעתי - הגיעו למקום בכדי לפזר קצת גלאם, כזה שיאה לבכורה מהאייטיז.


   וואלה! סלבס מתבוננת בכל יום במראה וגאה על כף שהיא עדיין חיה בשלום עם התסרוקת הגבוהה שלה מהאייטיז. נפוח, מקורזל ושרוף - זו היא.


   עצוב: זאק אפרון התמוטט ממנת יתר

   ביוש: בר רפאלי וציון ברוך נפרדים

   רכלו על שנות השמונים בפייסבוק

   אוולין הגואל (ניר פקין)
   יא מאמא, תמיד יודעת. אוולין
   קובי מימון, אורי חזקיה (ניר פקין)
   קובי מימון ואורי חזקייה מפרגנים
   שרי גבעתי (ניר פקין)
   שרי גבעתי מזניחה
   צביקה פיק (ניר פקין)
   צביקה פיק מוקף בנשים
   מאור שוויצר (ניר פקין)
   מאור שוויצר חתיך
   רותם אבוהב (ניר פקין)
   WTF? רותם אבוהב והפלאשים
   רון שובל (ניר פקין)
   רון שובל מסולסל