התרומה הענקית של דויד ואלירן מ"המירוץ למיליון"

הסוורים אמנם לא זכו במיליון בריאליטי העולמי, אבל ארגנו מסיבה שבה אספו עשרות אלפי שקלים למען משפחות נזקקות. נחשו מי הרים איתם כוסית של שנה טובה? וואלה! סלבס חבילות

וואלה! סלבס | צילום: ניר פקין
08/09/2013

רגע אחרי שציינו את סיומה של התחרות הטלוויזיונית שבה השתתפו, דויד ואלירן - או כפי שאתם מכירים אותם, הסוורים החתיכים שכמעט זכו ב"המירוץ למיליון" - ערכו מסיבת ענק, בהתאם למעמדם החדש כיוצאי ריאליטי מבוקשים. אבל לא בהכרח כדי להקיף את עצמם בבחורות נאות ואדי אלכוהול, אלא כדי לגייס כספים למען עמותה שתורמת לנזקקים. מי אמר נשמות טובות ולא קיבל?

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"
דויד ואלירן. ניר פקין
הצדיקים. דויד ואלירן חוגגים(צילום: ניר פקין)

כפי שוואלה! סלבס גילתה לכם, ביום שלפני ערב ראש השנה, הזמינו שני האשדודים (יחד עם "החבר'ה הטובים") כמה מאות אנשים למסיבת ענק באחד המועדונים המוכרים של תל אביב - שכל ההכנסות ממנה הועברו למען ארגון "פתחון לב". מתברר שדויד ואלירן ריגשו כמה אנשים, כיוון שההכנסות מהמסיבה הגיעו לכ-30 אלף (!) שקלים, שהועברו לטובת רכישת חבילות מזון למשפחות שלא שפר עליהן גורלן בחג.

קטבי וטליה מפרגנים באלגנט(צילום: ניר פקין)

מי עוד הגיע כדי לשמח את הבליינים, להרים כוסית או שתיים לשנה טובה עם דויד ואלירן, ולעשות לנזקקים חג שמח? הזוכים הנוצצים שלא יתלוננו על מחסור בכסף בקרוב - קובי וטליה - אבל גם עוד חברים מהעונה האחרונה כמו מעיין ובתאל, דבי ודנה, איציק ואלירן, יוצאת העונה הקודמת של הריאליטי חן שילוני, ואפילו מיי פיינגלוד עם בעלה. כן, אפשר לקנות עם הכסף הזה הרבה תפוחים בדבש.


וואלה! סלבס היתה שמחה לתרום חמישה שקלים אם היו מבטיחים לה דייט עם דויד. או אלירן. או סמי, שעובד איתם בנמל. טוב, אפילו עם עובד מהסביח.


הפרסומת הראשונה של זוכי ”המירוץ למיליון”

דויד ואלירן מ”המירוץ למיליון” חושפים את התחתונים

רכלו על מסיבת התרומה המיוחדת של דויד ואלירן בפייסבוק

היוש בנות. מעיין ובתאל(צילום: ניר פקין)
כולם רצו, אף אחד לא זכה(צילום: ניר פקין)
איציק ואלירן מתמידים בצחוק(צילום: ניר פקין)
דבי ודנה חיוכים(צילום: ניר פקין)
חן שילוני פגז מן העבר(צילום: ניר פקין)
לבשקת הקהל, עוד קובי וטליה(צילום: ניר פקין)
רגע של "מה קשור?!" בחסות מיי פיינגולד(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully