פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   טהוניה מכחישה: "לא היה רומן עם איש הפקה"

   הזוכה של "האח הגדול" מתייחסת לשמועה שנפוצה בזמן ששהתה בבית המצולם, מספרת מי חיכה לה כשיצאה מהבית ואפילו מאחלת שנה טובה לגולשים האוהדים. וואלה! סלבס גם לך

   טהוניה מכחישה: "לא היה רומן עם איש הפקה"

   שישה ימים שלמים עברו מאז שטהוניה רובל הפתיעה כשיצאה כמנצחת הגדולה של "האח הגדול", כשהיא משאירה את לבנה 'זוהרים', המייליז וכל שאר משתתפי העונה מאחור. אחרי שההמולה התקשורתית נרגעה, בערך, היום (ב') התפנתה לעבור סשן של עיצוב שיער ועל הדרך גם לענות על כמה שאלות חשובות שהציקו לוואלה! סלבס.

   טהוניה רובל (אביב חופי)
   "איזה שטויות!". טהוניה רובל

   "ההרגשה להיות מחוץ לבית מדהימה", היא מודה על הימים שעברו עליה מאז שעזבה את הבית המצולם ביום שלישי שעבר. כשטהוניה נשאלה לגבי הדיווחים שניהלה קשר או אפילו רומן עם איש הפקה, בהם גם עורך התכנית יורם זק - ענתה בשתי מילים שהפכו למזוהות איתה - "איזה שטויות".

   טהוניה רובל (אביב חופי)
   "נראה לי שנלך על פוני". טהוניה אצל המעצב רפי חובב

   רובל, שהסבירה שאם תזכה תפעל למימוש פרויקט סודי אך לא הסגירה מה הוא כולל, עדיין מסרבת לשחרר שביב מידע לגביו. "ברגע שייצא אל הפועל, כולם ידעו עליו". ומה לגבי אדם מסוים שחיכה לה בשמחה מחוץ לבית? בין הפן לגזיזת שיערה, טהוניה מסבירה שמי שהמתין הם בעיקר בני המשפחה האוהבת שלה, בבית שמש. אחר כך אפילו איחלה שנה טובה לגולשי וואלה! סלבס, החמודה.


   למרות שהמועות, וואלה! סלבס לא מנהלת רומן סודי עם פרשן וואלה! ספורט ובטח שלא קשר לוהט עם מגיש וואלה! חדשות. אף אחד לא מתקרב אליה.


   אחרי הניצחון: מי נישק את טהוניה?

   משפחת רובל: ”חושבים שמיילי צריך להתבייש”

   אתם מוזמנים לדסקס על טהוניה גם בפייסבוק

   טהוניה רובל (אביב חופי)
   "יש! ניצחתי!"
   טהוניה רובל (אביב חופי)
   "מה, בלונדינית, באמת?!". טהוניה במספרה