פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה גרם ליעל גולדמן ורותם סלע לחשוף שיניים?

   גולדמן וסלע היפות - וגם נטלי דדון, לירן כוהנר, סנדרה רינגלר ועוד אטרקטיבים ואמיצים, פרסמו תמונות אישיות בשעת צחצוח שיניים ברשת. אז מדובר בעששת? וואלה! סלבס בוהקת

   מה גרם ליעל גולדמן ורותם סלע לחשוף שיניים?

   אולי מדובר בשרב של חודשי הקיץ המיוזעים, אבל כמה אנשים מפורסמים מאוד החליטו לחשוף שיניים בימים האחרונים. טוב, זה לא שיעל גולדמן ההריונית היפה ובעלה השחקן אורי פפר עצבניים במיוחד בגלל החום הכבד - כמו שהחליטו לשתף את כולם בתמונות שלהם מצחצחים שיניים בוהקות. למה? כדי ללמד את כולם כמה נחמד זה להבריש את הפה כשאתה מפורסם, כמובן.

   יעל גולדמן (צילום מסך , אינסטגרם)
   לבנבנה. יעל גולדמן (צילום מסך)

   גולדמן ופפר, החליטו לעורר קצת מודעות ל"חודש בריאות פה" שמתרחש בימים אלה ממש, באמצעות פרסום התמונות קוטעי וידאו מיוחדים. למשימה, גוייסו עוד כמה מהנשים הנחשקות בישראל שאפשרו להציץ להן לתוך חדר הרחצה, בהן רותם סלע, נטלי דדון ולירן כוהנר - שהגדילה לעשות וצילמה סרטון שלה מתמרחת בשוקולד דביק, רק כדי לצחצח ולהראות נקייה מתמיד אחר כך. כן, גם מלכות יופי אוכלות ממרח שוקולד ומונעות עששת!

   אל המשימה, בשיתוף רשת מרפאות השיניים "כללית סמייל" ומותג בריאות פה "Oral B", נרתמו גם השף שגב משה (שכנראה שותה את משחת השיניים) עם אשתו הסטייליסטית סנדרה רינגלר (שיכולה לסגנן את האריזה של המשחה), ואפילו השף עומר מילר בתמונה זוגית. פאן.


   איזה קטע, גם וואלה! סלבס מצחצחת שיניים אחת לחודש. בריאות, בריאות, בריאות.


   מתמודדת ”הרווק” מדגמנת לחנות סקס

   צפו: ציון ברוך ויאנה יוסף משתוללים במכונית

   רכלו על הסלבס המצחצחים בפייסבוק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   באמבטיה. רותם סלע
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   לחיים! סנדרה רינגלר ושגב משה
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   עומר מילר שיתופי