פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יש כבוד? עזאם עזאם מנקה את הבית

   למרות שעבר המון זמן מאז שעזב את האי וחזר לכפר, השורד לשעבר קיבל לאחרונה קמפיין ראשון בכיכובו שכולו צחצוח וניקיון בבית. גם החברים מהאי הגיעו לקרצף. וואלה! סלבס אבק

   עזאם עזאם מנקה את הרצפה - זה מכובד? מי שעבר כמה ימים מטונפים על האי של "הישרדות VIP", קיבל על עצמו להוביל קמפיין פרסומי ראשון שכולו צחצוח ומירוק לבית, למרות התדמית שלו כאחד המאצ'ואיסטים הכי גדולים בגבולות ישראל.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "שאני אשפשף?" עזאם עזאם ומכשיר הפלא

   הגבר החסון, שאתם כנראה זוכרים בזכות התבטאויות גאוותניות בזמן שהותו על האי, הצטלם השבוע לקמפיין חדש של "שארק סטימר", שהוא מכשיר ניקוי לבית באמצעות לחץ קיטור. כך שלא האישה הנאה שלו עם סמרטוט האבק בבית, אלא הוא עצמו, הגיע מכפר מרר הישר אל העיר הגדולה - כשבדרך הזמין כמה מחבריו לשבט כדי לבלות עמו על הסט.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הביא את החבר לקרצף במקומו. עזאם ומשה פרסטר

   מי שנדרשו לראות את עזאם משגע את צוות הפקת הפרסומת וחוזר על הטקסט שלו מאות פעמים, לפחות עד שהתקבלה תוצאה מקובלת מספיק על הבמאי, היו שני ההפכים (לפחות מבחינה פיזית), בוקי נאה ומשה פרסטר. שם, סיפר בוקי למי הוא מתכוון להצביע (מופז, לא שזה עזר לו). במהלך הצילומים התקשרו לברר מה הולך עם עזאם גם החברות מיכל זוארץ, וחברת הכנסת לשעבר, ענבל גבריאלי.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   קצת איפור, בבקשה. בוקי נאה מפקח

   כדי לעורר את עזאם במהלך היום הארוך מול המצלמות, אימץ הבמאי טריק משעשע, כך שבכל פעם שהתחילו לצלם טייק נוסף, החליף את המילה "אקשן" ב - "1, 2, 3, תורג'י!". יש דברים שאף פעם לא משתנים, לא כמו עניין הניקיון של עזאם. כן, בגלל הקמפיין הוא מופקד מעכשיו על מלאכת הקרצוף אצלו בבית. פאן.


   וואלה! סלבס מרגישה סחוטה בכל פעם שהיא מסיימת לנקות את הבית. אולי זה קשור לעובדה שהיא מגלמת את תפקיד הסמרטוט?


   הקמפיין הישראלי של כוכבת MTV

   בואו לגלות: מה עשו הסלבס ביום הבחירות?

   יש לעזאם עזאם כבוד? רכלו על זה גם בפייסבוק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "תגידו תור-ג'י!". הבנים בתמונה קבוצית
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מקבל הנחיות. עזאם