פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מאסטר שף מתקתק: תום פרנץ מתחדש

   השעון האהוב של פיינליסט תחרות הבישולים נשבר במהלך הצילומים, אז הוא ואשתו דנה קפצו כדי לרכוש דגם חדש, יוקרתי ומדויק במיוחד - ממש כמו תום במטבח. וואלה! סלבס טיימר

   לא ברור אם ג'קי וסלמה מזיעות בימים האחרונים מעל הכיריים במטבח, מתכוננות לגמר העונה השלישית של "מאסטר שף" - אך מה שבטוח הוא שמי שיתמודד מולן, תום פרנץ, מבזבז 15 דקות התהילה על סיבוב בקניון. פרנץ, הפיינליסט הגברי של העונה, ניצל את ההפוגה בצילומים לצורך חיפוש שעון חדש עבורו, אחרי שהקודם נשבר במהלך אחד האתגרים הקולינריים שקיבל בצילומי התוכנית.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   "לא גרמני, אלא שוויצרי!". תום פרנץ מקבל הסבר

   לכן, בשבוע שעבר תום הוריד את הסינר ונטש את המחבתות, ארז את אשתו דנה והגיע לסניף של רשת התכשיטים והשעונים "Impress" ברמת אביב - שם החליטה הרעייה המפנקת לאבזר אותו בשעון יד אלגנטי חדש ומבריק. אין מה לעשות, יליד גרמניה המדייק ממש לא יכול לבשל בתחרות בלי אביזר שיגלה לו כמה זמן עבר, כי נאלץ להציץ בכל רגע בשעון הגדול שבאולפן.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חש את הרצועה החדשה

   תום ודנה, התלבטו בין הדגם הספורטיבי לזה הסמכותי יותר. לבסוף, החליט הפיינליסט החליט ללכת על שעון יד של המותג Tw Steel. עניין של 3,500 שקלים, שלא אמור להישרט או להתפרק. בקטנה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מתלבט על גוון המחוגים

   פרנץ עצמו, התלונן על כך שלוח הזמנים שלו מאוד עמוס בראיונות וימי צילום, הוא עסוק מאוד במחשבות על מנות הגמר ורוצה להישאר בתחום הבישול, כך שכנראה בקרוב יעזוב את תחום המשפט. הוא, ג'קי וסלמה אפילו יעבירו בקרוב סדנת בישול ל-20 תלמידים שבמהלכה יבשלו בהדרכתו. מי אמר טופ שף ולא קיבל? אה, זו תוכנית אחרת.


   וואלה! סלבס יודעת לבשל ביצת עין בלבד, אבל נמנעת. טוב, היא מפחדת מהמזל הרע שתעשה לה.


   גלאט פחות: ג'קי אזולאי במסעדה לא כשרה

   הסולחה של אייל שני ויונתן רושפלד

   מדייקים כמו תום? רכלו על זה בפייסבוק

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מרוצה מהבחירה הנבונה
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הופ, כבר אין זמן. תום ודנה פרנץ