פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אטיאס, מאחוריך: גם אחותה של טלי מורנו מככבת

   מתברר שהבלונד והכישרון מול המצלמות של טלי מורנו הוא תורשתי, כי גם האחות הקטנה, שיר מורנו, זוכה לככב בסדרת נוער חדשה. גם קיציס הגיע לפרגן. וואלה! סלבס האחות הסוררת

   מתברר שאבק הכוכבים עובר בגנים, אחרת איך תסבירו את העובדה שלא מזמן גילינו שאחותה של מורן אטיאס משחקת בסדרת נוער חדשה, והיום כוכבת חדשה נחשפת - שיר מורנו, אחותה של המגישה הנחשקת טלי מורנו וגיסתו של איל קיציס. המורנו הצעירה, הגיעה אמש (א') עם אחותה והבעל לפרמיירת "החממה", סדרת דרמה חדשה ומרגשת של ניקולודיאון.

   טלי מורנו, שיר מורנו (אביב חופי)
   אחוות סיסטרס. טלי ושיר מורנו

   כנראה שהדמיון בין מורנו הצעירה לאחותה הגדולה טלי לא בא לידי ביטוי רק חיצונית, אלא גם בסטאר קוואליטי, אלא שהשחקנית היא לא היחידה שהגיעה עם אורחים מוכרים, כיוון שגם משתתף אחר בסדרה החדשה - דניאל ליטמן, הביא אייל מפורסם להשקה - את כדורגלן העבר אייל ברקוביץ', שהוא חבר קרוב של משפחתו, לכן שמח להגיע ולפרגן.

   אלי ברקוביץ', דניאל ליטמן (אביב חופי)
   דאבל פס. דניאל ליטמן והחבר אייל ברקוביץ’

   לבכורת הסדרה על בית הספר שגידל דורות של מנהיגים, הגיעו גם השחקנים ידידיה ויטל ודני גבע, נתי קלוגר עם הבנות הקטנות, היוצר גיורא חמיצר ורותי רודנר נטולת גיא פינס. נו, "חממה" שכזו, גם זה קורה.


   וואלה! סלבס נורא רצתה להיות הילדה המפורסמת במשפחה, אבל אחותה הגדולה לקחה לה את אור הזרקורים. אתם מכירים אותה כעזית - הכלבה הצנחנית.


   איל קיציס וטלי מורנו יוצאים מבית החולים

   מאסטר שף: צביקה הדר מבשל במסעדה

   ידידיה ויטל (אביב חופי)
   בפוזה של נון-שלנט. ידידיה ויטל
   איל קיציס, טלי מורנו (אביב חופי)
   השאירו את הבן בבית. טלי מורנו ואיל קיציס
   נתי קלוגר (אביב חופי)
   היא דווקא הביאה את שלה. נתי קלוגר
   דני גבע (אביב חופי)
   אפרפר. דני גבע
   רותי רודנר (אביב חופי)
   חצאית. רותי רודנר