פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מי שילם 10 אלף שקל על ארוחת ערב עם אביבית בר זוהר?

   באירוע התרמה של עמותת חום שנערך אתמול, הוצעה למכירה ארוחת ערב עם האישה והריסים. לאחר קרב צמוד, זכה יהלומן בתענוג תמורת עשרת אלפים שקלים. וואלה! סלבס תרמה

   למרות שכבר עברו שישה חודשים מאז "האח הגדול", נראה שיש מי שעדיין מתרגש מהאישה, התופעה והריסים הארוכים - אביבית בר זוהר, ומוכן לשלם לא מעט כסף עבור ארוחת ערב בחברתה של המהממת.

   אביבית בר זוהר (אביב חופי)
   אני רעבה. אביבית

   אמש (ג') הגיעה הבר זוהר לאירוע התרמה של עמותת חום, אותו אירגנה אשת המשנה לראש הממשלה, ג'ודי שלום ניר מוזס, בביתו של עורך הדין יוסי כהן, על מנת לתרום את חלקה. במסגרת התרומה, התנדבה בוגרת הריאליטי לצאת עם מי שירבה במחיר לארוחת ערב.

   ג'ודי שלום ניר מוזס (אביב חופי)
   אני אירגנתי את כל הערב. ג'ודי וניסים

   לאחר קרב צמוד ביותר, זכה יהלומן, שהעדיף להישאר בעילום שם, בתענוג הגדול, עבורו שילם את הסכום ההזוי של עשרת אלפים שקלים חדשים. אם כבר התחממתם וחשבתם שמדובר ברומן חדש, אתם יכולים להירגע. אותו יהלומן דאג לצרף גם את אישתו לארוחת הערב היוקרתית.

   אייל גולן (אביב חופי)
   אתם גם רוצים לעשות סולחה? אייל

   עוד הגיעו לאירוע: בעלה של מארגנת הערב, השר סילבן שלום, שלא התבייש ועלה לבמה להוכיח את כישורי הריקוד שלו. לעומתו, אישתו שהכינה ריקוד עם אורנה דץ, קיבלה רגליים קרות והשתיים לא עלו לבמה. גם אייל גולן עלה לבמה ועשה סולחה עם הצ'ילבה שלו זאב נחמה ומיכל אמדורסקי שהפציעה בלוק הורס.

   התרמה חום (יח"צ , אסף לב)
   הורסות. לירז ועליזה זאנה יחצנית האירוע (צילום: אסף לב)

   עוד הגיעו: שלומי לחיאני, משה דץ, יובל דיין שתרמה את קולה ההורס, האיש וה'בוקרה פיל משמש' - רני רהב ואישתו הילה, ניסים משעל, יורם ולאה גלובוס, אקי אבני, המאורסת הטרייה לירז דרור, ננסי ברנדס ושלום אסייג.

   וואלה! סלבס תרמה פעם את המוח שלה למדע. שם נדחה בבוז

   יובל דיין (אביב חופי)
   תרמה את קולה. יובל
   התרמה חום (יח"צ , אסף לב)
   מה אתה תרמת? אקי (צילום: אסף לב)
   הילה רהב, רני רהב (אביב חופי)
   בוקרה פיל מישמיש. רני והילה
   שלום אסייג (אביב חופי)
   ספר בדיחה. שלום