המירוץ למיליון: אינה ובר מאחרות

שבוע לאחר הגמר הגדול התכנסו מתמודדי המירוץ למיליון לחגיגות הסיום. מי שהגיע נאלץ לחכות למנצחות הגדולות שהגיעו באיחור כי העדיפו לבלות בתצוגת אופנה. וואלה! סלבס מאחרת

וואלה! סלבס | צילום: אביב חופי
20/02/2012

עכשיו כשבר בן וקיל ואינה ברודר הפכו לסלבס מהשורה הראשונה (לפחות לכמה דקות), הן חייבות לנצל את זה וכמו הרבה מפורסמים אחרים, הן שוכחות מאיפה הן באו.

בר בן וקיל, אינה ברודר. אביב חופי
בובה, איחרת. בר ואינה(צילום: אביב חופי)

צמד הבלונדיניות הוזמנו, כמו שאר המתמודדים, למסיבת הסיום של התכנית שהפכה אותן לכוכבות ועל הדרך גם לעשירות, "המירוץ למיליון". לצערן של השתיים, באותו יום ובאותה שעה נערכה גם תצוגת האופנה המסורתית של חברת "קסטרו", מה שהעמיד את השתיים בפני בחירה קשה - האם לזכור חסד נעורים לתכנית שגילתה אותן או שמא ללכת ולהתחכך בסלבס אמיתיים ולא כל מיני פליטים? התשובה בגוף השאלה.

יפה לכן אסוף. אוסי וכרמית(צילום: אביב חופי)

השתיים הגיעו לשטיח האדום של חברת האופנה, חייכו, התראיינו, צפו בגל גדות מהדסת על המסלול רגע אחרי ההריון ומשם המשיכו בקו ישר ובאיחור ממש לא אופנתי אל מסיבת הסיום, רק בשביל להתקל בפרצופים המוכיחים של חבריהם למירוץ. לא כיף.

מה עם תרופות? שושה(צילום: אביב חופי)

מי שהגיע בזמן וחיכה למנצחות הגדולות היו: טום קשתי, שלעומת השתיים הגיע ראשון למקום, מוטי ופונדק, ענהאל שהגיעה בלי השושי שלה שנפל למיטת חוליו עם שפעת ורון שחר פלאס מאיה קרמר, שהגיעו גם הם הישר מהתצוגה.

עוד דפקו כניסה מרשימה: אוסי וכרמית, שהגיעו עם פריזורה של סרט הוליוודי הישר מצילומי הקטלוג לבגדי ים וסיפרו לכולם על ה"כמעט טביעה" של אוסי, איציק זוהר שהגיע עם החברה ולא נראה מודאג מהחובות שלו ודפנה שחר שאירחה את כולם בבר שלה "השפרינצק".

וואלה! סלבס איחרה פעם ליום הולדת של עצמה. למזלה ממילא אף אחד לא הגיע.

מה אתם אומרים על זה? בואו לרכל איתנו בפייסבוק

נקווה שזה עזר: אינה ברודר מלבינה שיניים

נשמות טובות: אוסי וכרמית זוכות ב - 50 אלף שקל ותורמות אותם

דפנה לא נחה: המעושרת חוגגת בפתיחת הבר של מיכל אמדורסקי

בואי מאמי, אנחנו מאחרים. רון ומאיה(צילום: אביב חופי)
דפקו פוזה. טום ומוטי(צילום: אביב חופי)
ראיתם את החצי השני שלי? פונדק(צילום: אביב חופי)
את החובות כבר שילמת? איציק(צילום: אביב חופי)
המארחת. דפנה(צילום: אביב חופי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully