פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קרן שחם ואתי חזן משלימות

   קרן שחם ואתי חזן הגיעו בשישי האחרון להקרנה של הסרט "החתול של שרק" והחליטו שזה מומנטום מצוין להשלים אחת עם השניה ולסלוח על כל מה שהיה. וואלה! סלבס צ'ילבה

   קרן שחם ואתי חזן יודעות שבחיים הכל זה עניין של טיימינג ושצריך לדעת לנצל את המומנטום. השתיים, שהגיעו להקרנה של הסרט "החתול של שרק" של "סונול" ומגזין הבידור "ערב טוב עם גיא פינס", יכלו בקלות להתעלם האחת מהשנייה בין כל ההמון שהיה שם, אך עם זאת, החליטו להפגין בגרות ולהשלים.

   קרן שחם (אביב חופי)
   יאללה סולחה. קרן

   הנוכחים בהקרנה שפשפו את עיניהם בתדהמה לנוכח המחזה הבלתי יאמן הזה. כזכור, השתיים לקחו חלק בתכנית הריאליטי "הדור הבא 24/7" כשהתחרו על ליבו של איתן אורבך, מה שיצר ביניהן חיכוכים. בשישי האחרון, הן החליטו לשים את הדברים מאחוריהן ולעשות "סולחה". הכי תנוחו.

   אתי חזן (אביב חופי)
   שם קוד: צ'ילבה. אתי

   עוד הגיעו לצפות בסרט "החתול במגפיים" ועל הדרך לצפות בסרט הטורקי "אתי וקרן צ'ילבות בע"מ": ניקול ראידמן שהביאה עימה ילדים חולים ואף חילקה להם מתנות, לאה שנירר שהגיעה עם הילדים שלה והתעצבנה שלא קיבלה מקומות טובים עד שמישהו בהפקה החליט לסתום לה את הפה ונתן לה מקומות טובים באמצע ומתמודדי בית הספר למוזיקה שהראו ל"מעושרות" שיש כוכבים חדשים בתעשייה.

   עוד פרצופים מוכרים: מעיין חודדה שהשילה כמה וכמה קילוגרמים מגופה, קים בוסי, ענבר שנהב, אבי ביטר, קורין אלאל, יעל ארד, מיכל שפירא, איילה רשף וליאת בלו שהגיעה עם החבר העשיר.

   וואלה! סלבס עושה סולחות רק על קערת חומוס ורק בדוח.

   הג'וב החדש של קרן שחם אצל גיא פינס

   מה קורה בין קרן שחם לגב פשטי?

   גיא פינס, ניקול ראידמן (אביב חופי)
   תחייך או שאתה מפוטר. גיא וניקול
   ענבר שנהב (אביב חופי)
   אמא, בואי נחתום על חוזה. ענבר
   מעיין חודדה (אביב חופי)
   קים בוסי (אביב חופי)
   עדיין מחפשת אהבה. קים
   אבי ביטר (אביב חופי)
   אבי ביטר - הדור הבא.
   קטלין אליגדו (אביב חופי)
   גנבה את ההצגה. קטלין