ניקול ראידמן: "בנט, תן למבוגרים לעבוד ותלך הביתה!"

המעושרת ניצלה את חשבון האינסטגרם שלה כדי לצאת נגד ההתנהלות של ממשלת ישראל בנוגע למשבר הקורונה, ולא שכחה לעקוץ את ראש הממשלה ואת הבסטי לשעבר, אביגדור ליברמן. וואלה! סלבס שולפת ציפורניים

10/08/2021
ניקול ראידמן נפתלי בנט. רויטרס, סמירנוב גלב, מערכת וואלה!
פותחת! ניקול ראידמן נגד נפתלי בנט(צילום: מערכת וואלה!, רויטרס, סמירנוב גלב)

מצד אחד של הזירה: ניקול ראידמן, אשת עסקים מעושרת שהפכה לזמרת ולא חוששת לומר את אשר על ליבה, גם כאשר מדובר בהתבטאויות שנויות במחלוקת.

בצד השני של הזירה: ראש הממשלה נפתלי בנט ושר האוצר אביגדור ליברמן, שני אנשים חשובים מאוד שאחראיים על הגורל של כולנו.

נושא המחלוקת: משבר הקורונה, הטיפול בו וחוסר היכולת של הממשלה להתמודד עם המגפה.

שנתחיל?

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"
ניקול ראידמן נגד הממשלה(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

ראידמן העלתה לטטורי שורה של מונולוגים זועמים, בהם היא מביעה כעס ותסכול על הדרך בה הממשלה מתמודדת עם משבר הקורונה: "אני האחרונה שרוצה סגר, אבל אין שום דרך אחרת! אם הממשלה לא תפסיק לשחק ולהתנהל כמו גנון, אנחנו נכנסים למצב של אל חזור!"

אבל אל תתנו לנימה הדיפלומטית לבלבל אתכם. אנחנו עדיין מדברים על ניקול ראידמן, כן? "יאללה ממשלת ישראל, למישהו מכם יש ביצים לעדכן את הציבור מראש? או שנמתין למצב של כאוס? ביבי הלך, תתחילו לעבוד. כל אחד מכם דואג לתח של עצמו!".

ניקול ראידמן נגד הממשלה(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

סטורי נוסף הוקדש למתקפה אישית נגד בנט: "ראש הממשלה לא מסוגל לנהל את משבר הקורונה. לא רוצה לחשוב חס וחלילה מה יקרה במצב של מלחמה! בנט די, היית ראש ממשלה. התואר הנחשק שלך לנצח! תתן למבוגרים אחראיים לעבוד בבקשה! לך הביתה לפני שתעשה נזקים בלתי הפיכים!"

בהמשך, ניקול נכנסה במי שהיה חבר והפך אויב, אביגדור ליברמן, לא לפני שהפגינה קצת גירל פאוור: "הייתי ימנית ותמיד אהיה. תופתעו לשמוע, אבל בממשלה הזו יש באמת אנשים טובים. מרב מיכאלי ותמר זנדברג, אני עוקבת אחרי העשייה שלכן. לא תמיד מסכימה אבל מגיע לכן שאפו! אך יש כאלה שהם אסון למדינה. ליברמן מוזמן לארוז את עצמו לוינה, ועדיף לפני שמדינת ישראל תקרוס כלכלית!"

וואלה! סלבס הייתה שולפת ציפורניים, אבל היא בדיוק חזרה ממניקור קשה.

ניקול ראידמן נגד הממשלה(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully