קורין גדעון: "כשמשתפים את החיים 24/7, ברור שתהיה ביקורת"

המגישה ואושיית הרשת הגיעה לאירוע מרענן במיוחד, שם דיברה בצורה כנה על החשיפה, הביקורות והקשיים שהיא חווה בתור אימא טריה. ומה למיכל הקטנה היה לומר על המאזן הדמוגרפי בביתה שלה?

  • קורין גדעון
וואלה! סלבס בשיתוף תנובה Alternative
בווידיאו: הסלבס הגיעו לסנדת קפה קר של תנובה Alternative (עריכה: אדר איילון)

הקיץ בישראל כבר במיוחד, ונראה כאילו בכל שנה שיאי החום נשברים ואנחנו נאלצים למצוא דרכים יצירתיות להתמודד עם הטמפרטורות. בדיוק בגלל זה בלוגר האוכל רון יוחננוב אירח סדנת קפה קר מרעננת עם משקאות בריסטה של תנובה Alternative והזמין את קורין גדעון, מיכל הקטנה, נעמה קסרי וינאי פרישר גוטמן.

הקליק בין גדעון למיכל היה מיידי, והשיחה ביניהן הגיעה מהר מאוד לגידול ילדים. כוכבת הילדים, שהביאה לעולם לפני חודש בת קטנה, וילדה שישית במספר, סיפרה מה החזון שלה: "בא לי לפתוח סדנה לאימהות - שפשוט לא יפסיקו להביא ילדים לעולם".

מי שהתחברה למנטרה היא קורין, כיוון שבמשפחה של בעלה, חילי, יש לא פחות מ-14 אחים ואחיות: "לי יש רק אחת וככל שהיא גדלה, אני מבינה שאין לי מושג איך הם עשו את זה", היא הודתה.

עוד בנושא

טהוניה: "אני לא הכתובת לתת לדנית טיפים, כי אצלי זה לא הצליח"

לכתבה המלאה
מי הכין את הקפה הכי טוב? (צילום: יח"צ)

על ההתעסקות בחיים האישיים אמרה גדעון: "תמיד יש לאנשים מה להגיד. ברגע שמשתפים את החיים בצורה אינטנסיבית וכולם רואים אותי ואת המשפחה שלי 24/7, ברור שיהיו כאלה שיש להם ביקורת".

פרישר גוטמן התגלה בתור כוכב הסדנה, אבל זה לא כוחות - אחרי הכל, מדובר בבחור שהיה ברמן בעבר. למרות הניסיון בתחום, בבית הם פחות חזקים באלכוהול ואוהבים משקאות עם חלב שקדים וסויה. גם נעמה קסרי היא מעריצה של סויה, אבל כשבא לה להרים לעצמה היא מפנקת עם משקה קוקוס.

צפו בתמונות מהסדנה

רון יוחננוב מתדרך (צילום: יח"צ)
נעמה וינאי בהתייעצות (צילום: יח"צ)
מכינים וטועמים (צילום: יח"צ)
ינאי פרישר גוטמן הפתיע (צילום: יח"צ)
סדרת מוצרי תנובה Alternative (צילום: יח"צ)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully