אדם סרור ואמיר צומר
31/03/2021

הקושיות של וואלה! סלבס: גורי אלפי אוהב רכילות. מאוד

כמתנה לחג האביב, אלה שעומדים מאחורי מלכת הרכילות הישראלית העניקו לכוכבים של הביצה אפשרות לשאול ממש כל מה שירצו - ולקבל תשובה נחרצת, בלי פילטרים. איך וואלה! סלבס תענה על הקושייה של גורי אלפי? צפו

הקושיות של וואלה! סלבס (צולם בפתיחת חנות PUMA, תל אביב)

פסח הוא חג האביב, שעת המצות, מועד לחירות, תקופת ההתחדשות, אבל גם... חג הקושיות. מה נשתנה בחג הזה מכל החגים? כמתנה מיוחדת, וואלה! סלבס החליטה להעניק לכמה מהאנשים המוכרים ביותר בביצת הבידור המקומית את ההזדמנות להציב בפנייה קושיות, כלומר כמה שאלות ישירות וקשות במיוחד, עליה הצוות שעומד מאחורי מלכת הרכילות יענה בשיא הכנות במהלך ימי המצות.

רכלו על השאלות של הסלבס באינסטוש

עוד בוואלה!

ספר עד הבית: הבילוי שילדי הפריפריה לא מוכנים לוותר עליו

בשיתוף מפעל הפיס
היישר לווריד. גורי אלפי עם בתו(צילום: רפי דלויה,PUMA, יח"צ)

רציתם לדעת איך זה פועל או אם עבודתה של וואלה! סלבס קשה יותר מזו של הכוכבים עצמם? טוב שלאנשים שאתם אוהבים לאהוב, מתעניינים בחייהם הפרטיים וסקרנים לגביהם באופן כללי, יש כמה קושיות, סליחה, שאלות שהם פשוט חיביים לקבל עליהן תשובות נחרצות.

הפעם זה היה השחקן גורי אלפי, שהחליט להציב בפני אדם סרור ואמיר צומר מוואלה! סלבס את שאלת השאלות שלו: איך הוא יכול לקבל עוד מהטוב הזה, כלומר כל הסיפורים המעניינים שהיא מספקת לגולשים, "היישר לווריד" כפי שהגדיר זאת בהעצמו. התשובה ההברורה מאליה נמצאת בווידאו. צפו וגלו.


וואלה! סלבס מציעה שירות אספקת רכילות 24/7 למי שיציע לה שירותי מזון על חשבון הבית 24/7.

רכלניקו. גורי אלפי(צילום: ראובן קסטרו)
  • גורי אלפי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully