הקושיות של הסלבס

הקושיות של וואלה! סלבס: איל ברקוביץ' נכנס לפוליטיקה

כמתנה לחג האביב, אלה שעומדים מאחורי מלכת הרכילות הישראלית העניקו לכוכבים של הביצה אפשרות לשאול ממש כל מה שירצו - ולקבל תשובה נחרצת, בלי פילטרים. איך וואלה! סלבס תענה על הקושייה של איל ברקוביץ'? צפו

אדם סרור ואמיר צומר
27/03/2021
הקושיות של וואלה! סלבס (צולם בפתיחת חנות PUMA, תל אביב)

פסח הוא חג האביב, שעת המצות, מועד לחירות, תקופת ההתחדשות, אבל גם... חג הקושיות. מה נשתנה בחג הזה מכל החגים? כמתנה מיוחדת, וואלה! סלבס החליטה להעניק לכמה מהאנשים המוכרים ביותר בביצת הבידור המקומית את ההזדמנות להציב בפנייה קושיות, כלומר כמה שאלות ישירות וקשות במיוחד, עליה הצוות שעומד מאחורי מלכת הרכילות יענה בשיא הכנות במהלך ימי המצות.

רכלו על השאלות של הסלבס באינסטוש

עוד בוואלה!

צפו: איך להפוך את ארוחת הערב עם הילדים לפעילות חוויתית?

בשיתוף חברת גליל
חיה פוליטית. איל ברקוביץ' עם בנו(צילום: רפי דלויה, אלירן אביטל)

רציתם לדעת איך זה פועל או אם עבודתה של וואלה! סלבס קשה יותר מזו של הכוכבים עצמם? טוב שלאנשים שאתם אוהבים לאהוב, מתעניינים בחייהם הפרטיים וסקרנים לגביהם באופן כללי, יש כמה קושיות, סליחה, שאלות שהם פשוט חיביים לקבל עליהן תשובות נחרצות.

הפעם היה זה איל ברקוביץ' עם הפה הגדול, שהחליט להציב בפני אדם סרור ואמיר צומר מוואלה! סלבס את שאלת השאלות שלו: מה יקרה עם הבחירות לכנסת ה-24, שנערכו רק לאחרונה ונדמנה שהצליחו להביא לאיזושהי הכרעה פוליטית אמיתית. הוא אמיתי? הוא הגיע לפופוליטיקה? אז התשובה המפתיעה נמצאת בווידאו. צפו וגלו.


ברקו, דע שוואלה! סלבס מתעסקת בפוליטיקה רק באירועי גיוס מתנדבים עם בופה חינם.

למה לו פוליטיקה עכשיו? איל ברקוביץ' עם בתו(צילום: רפי דלויה, PUMA, יח"צ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully