כוכב ריאליטי שמציע לגברים להיכנס איתו למיטה - בתשלום!

  יש מפורסמים ישראלים שמגשימים את הפנטזיות המיניות שלהם רק בזכות העובדה שהם מוכרים לחלק מהאנשים - ויש את כוכב הריאליטי המדובר שמוכן לשלם במזומן לגברים מסויימים... רק כדי להשתובב בין הסדינים. וואלה! סלבס ביג ספנדר

  • שאלת השבוע
  וואלה! סלבס
  (צילום: ShutterStock)

  חשבתם שמפורסמי ישראל מנצלים את העובדה שהם, ובכן, מפורסמים, על מנת להשיג הטבות - גם בכל מה שנוגע למה שקורה במיטה? אז זהו, שמתברר שיש כמה מוכרים בהחלט, טוב לפחות אחד כזה שעליו שמעה וואלה! סלבס - שממש מוכן הוציא את הארנק על מנת להשיג את אותן הטבות, אבל לא כדי להשתעשע עם עובדי מין, אלא אם אנשים רגילים שמחפשים אהבה באפליקציית היכרויות.

  שימו לב לפרטים העסיסיים: מה שקורה הוא שפליט ריאליטי הידוע בהחלט (ששמו שמור במערכת, כמובן), לא רק פונה לגברים אחרים שאוהבים גברים, דרך פלטפורמות להיכרות של אלה שמחפשים את אותם הדברים (בין לילה חד פעמי משותף למערכת יחסים של ממש), אלא שבין השאר, כשהשיחה כבר בעיצומה או כשהם מביעים חשש מפגישה עם גבר מוכר, הוא "תוהה" בפניהם אם יהיו מוכנים לזרום איתו בתמורה לתשלום הולם.

  עוד בוואלה!

  אשתו של הזמר המפורסם - שלא הבינה למה השף לא רוצה לעבוד אצלה בחינם

  לכתבה המלאה

  בין השאר, הוא מוכן להוציא כסף גם על חוויה עם זוג גברים, בני זוג שמוכנים שיצטרף אליהם ללילה של שכרון חושים, שאחריו (אולי) ישאיר את הכסף על השידה. ורק כדי שתבינו, יש לא מעט בחורים שהיו מוכנים לבלות איתו בכיף, גם בלי שיצטרך לעבור בכספומט בדרך לחדר השינה שלהם.

  תורכם, חושבים שאתם מכירים את הכוכב הישראלי?

  רגע ובאיזו תכנית ריאליטי התפרסם?

  (צילום: ShutterStock)
  לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

  התרעות פיקוד העורף

   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully