אורטל עמר: "בן אל לא רוצה לחשוף את תו פרינס"

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו אורטל עמר לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

אמנון גולדמן
07/02/2021
אורטל עמר, השמועה אומרת ש (אבי כהן)

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.
מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

טוב לדעת (מקודם)

לא ייאמן מה קרה לו ב-10 שבועות בלבד

מוגש מטעם TI SWIM
השמועה אומרת ש... בן אל ואורטל(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

בזמנים טובים יותר(צילום: ניר פקין)

מה לא נכתב על הזוגיות של בן אל תבורי ואורטל עמר, כמה מים עכורים וגם טהורים עבור במערכת היחסים הזו ואפילו פיצוץ גדול על הבייבי שלהם - תו פרינס - היה גם היה. אבל נראה שעל דבר אחד הם מסכימים: לא לחשוף את פניו של בנם הקטן, או שבעצם גם על זה הם לא ממש מסכימים?


וואלה! סלבס לא חושפת את פניה מחשש לפגיעה ברגשות הציבור.

לחשוף או לא?(צילום: סרג'ו סטרודובצב)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully