21/08/2020

הגבר המפורסם שכמעט פספס את החתונה שלו - בגלל שישן!

מישהו שכח לכוון את השעון המעורר שלו, באחד הימים הכי משמעותיים בחייו? כן, מדובר בישראלי מאוד, מאוד מוכר, שכמעט פספס את האירוע שאליו הזמין מאות מחבריו הקרובים, רק כי נשאר במיטה. וואלה! סלבס מסיבת רווקות

גבר עייף קם בבוקר(צילום: ShutterStock)

מכירים את זה שאם צריכים לקום לעוד יום עבודה, לרוץ להתחייבות על הבוקר או לקחת את הילדים לבית הספר בעוד יום של חול - אבל ממש לא מצליחים לגרור את עצמכם אל מחוץ לשמיכה ולסדין? אז קחו את וזה, שימו בתפקיד היפהפה הנרדם גבר ישראלי מאוד מוכר ותגלו שהכוכב כמעט שפספס את החתונה שלו עצמו, רק בגלל שלא הצליח להתעורר.

עוד בוואלה!

כוכב הריאליטי הגדול שמתחנן לעבודה

לכתבה המלאה

יש כאלה שמאוד לחוצים מהמעמד המרגש ולא נרדמים, יש כאלה שמתעוררים ביום המשמעותי של חייהם כשהם מלאים באדרנלין - אבל המפורסם הזה כנראה ממש חגג ערב קודם לכן (או דווקא סבל מנודדי שינה עד לשעות שלפנות בוקר), כי פשוט לא הצליח לקום ביום החתונה שלו, שאירע לפני כמה שנים טובות. לחבריו, שגילו את פרט המידע המשעשע לוואלה! סלבס, סיפר בצחוק שכמעט פספס את האיוונט שאליו הזמין מאות חברים, אבל בסופו של דבר ואחרי עיכוב משמעותי, הגיע רגע לפני שהכל התחיל.

זה בסדר, מאז, לא רק שנפרד והתגרש מהאישה שאליה החתיך נישא באותו היום - אלא שהוא כבר מתחזק קשר משמעותי עם בת מזל אחרת. רק שלא יהיה לסיפור שידור חוזר אם בסופו של דבר יתחתן איתה.

• כלה עצובה במיטה עם החתן(צילום: ShutterStock)
  • שאלת השבוע
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully